Prijava

Izgubiš apetit kad ti to kažu. A onda u inat pojedeš dva, i to SMESOM, ŠČIM DRUGO!?

Хахахахахаха, а сами сте криви... То су ваши преци донели у Бг и покорили се суровим условима капитализма и велике урбане средине, попустили су, продали корене и направили... Там там ТАаааааМ... Бурек са сиром.

Тако да јбг, помирите се са судбином, тако ћете се помирити са Богом а затим и са људима!!

hoćemo li pojesti sladoled koji smo našli, a koji je ispao iz hladnjače koja je upala u vodu.

Koi preci kad je u Srbiji skoro svaka pekara šiptarska?

Нее знам ја, то ви интерно расправите....

јеботе ви и даље расправљате о том буреку који сте залуђеници

Jedan dečko, izbeglica sa Kosova, koji je "azilant" ovde u Luksemburgu.

Prao je sudove kod mene u restoranu i pitao me da ga posle povezem do centra grada pošto sam ja već išao tamo.
Znao je da sam se pre par dana vratio iz Srbije i u momentu kad sam pustio muziku u kolima, tačnije radio, on me je sasvim ozbiljno pitao gledajući u radio:

"Jel peva ovaj radio na srpskom kad si u Srbiji ili isto na strani jezik, ko ovde?"
Nije se šalio ni najmanje, bio je sasvim ozbiljan.

I sta si mu odgovorio?

"А са чим хране диносаурусе?" мислећи да диносауруси постоје дан данас, заправо то није ни било доведено у питање у његовом уму.

musssashe

I sta si mu odgovorio?

Rekao sam da "peva" na srpskom i nisam mogao da pričam dalje. Bilo mi ga je žao, ima 23 godine, živi ovde od svoje 13-te godine, a ima mozak kao da nikada sijalicu video nije.... To su ti oni likovi koji peru sudove negde i onda idu da spavaju, a pare skupljaju za spratove na kući u svom selu.
Jad.

Опа бато, ем ми оживела тема, ем сам добио дефку у одабраним. :)

Често ме неко пита:

А што си пустио брадицу? А што се не ошишаш?

Никад нисам знао да одговорим на оваква питања...

-Јеси ли гладан?
-Не.
-А хоћеш да једеш?

Један друг док смо били клинци, били неки јефтини сокови у пластичним чашама за 10 дианра и пише великим словима СОКОВИ ЗА 10 динара, и ту долази друг и пита:
- Кол'ко кошта овај сок од 10 динара?
Мајке ми је овако било, ја сам вриштао.

Brate šta je to javna kuća? Je l se javne ličnosti tamo skupljaju? Momentalno sam izvadio pajser iz džepa i udarao se do kuće.

Бранко, наслов теме је "Најглупље питање које ВАМ је неко поставио", значи тај ортак је то само могао тебе да пита.

hahahahahahahahaha....ovo ide na printskrin.

Ma dobro, znam da treba da čitamo Efgenija Onjegina za sutra, ali koju njegovu knjigu?

A ovo Brankovo na onu temu sa blamovima, ne secam se kako se zove...

Pitao ortak likusu posle sexa koji ima palamuru od 25 i moze do jutra

Seks ima palamuru od 25?

- Brate, jel te nekad peko kurac?
- ŠKK, zaperi ga brate malo..

Kad su uhapsili Mladića ortak me pito' sledeće
Zašto su avionom došli po njega kad je hag ovde u Srbiji?

E glavni, jel to ona sokara što je bila kod one nove škole, prema brodskom polju?

evo nekoliko:
-bivši cimer me pitao šta je ono šesto čulo, pošto nije mogao da se sjeti. kad sam mu rekao da to ne postoji, on mi mrtav 'ladan kaže: aj ne seri, pa ima film o tome

-kad smo bili klinci, pita me jedan ortak: a jel ono kad dira kitu, jel mu ono jaje izviruje kad prevlači kožu?

-isto jedan ortak: a koliko je dinar kad prijeđeš granicu?

-keva: pa šta stalno se mijenjaš za igrice, zar ih već nisi sve skupio? ej SVE jebote!

i ono najgore moguće od svih: jel spavaš?