Prijava

khm khm >OPAAA!
P.S. Izvinjavam se svima što Car transferiše na temi na kojoj iskreno nema štada traži jer je glup. Glup. Glup.

Деки, објаснио бих ти што си глуп, али си вероватно превише глуп да разумеш. ОПААА КРАЈ

ubili ste nam zabavu vas dvojca tikvana, oteraste psihijatra i ajaxa

>писати црква малим словом
>мислити да цезаропапизам/симфонија постоји у Русији

ОМГ! Управо због таквих као што си ти, Србија не може да иде напред! Клерофашисти и назадњаци! Ударате људе лопатама!

Бановати Цара и Жајка. Обојица су оперисани од хумора и само смарају.

Обојица су оперисани од хумора

и сарказма.

ДРЕКАВЦИ ИЗЛАЗЕ САМО НОЋУ ЈЕР СУ БЕЛИ КО ВАМПИРИ И НОСЕ ГИТАРЕ ПА ТЕ САЊОМ СВУ У ГЛАВУ!

ne skrećite sa teme.
DI JE MOJ MALI LUDI DREKAVAC?
NEš ME ZASTRAŠITI NISAM MALI VIŠE

Ајаксе, не упадај у разговор, треба прво да објасни мени што наше друштво није заостало и где то Наташа Кандић греши.

Odban za drekavca!
Odbanujte Ludog psihijatra da vidimo šta mu je.
Ne ljutim se ja

Дрекавац, сличан вампиру, а постаје од умрлог некрштеног детета. Тело му је шарено, мекано, дугачко и танко као вретено, несразмерно велике главе. Привиђа се ноћу, посебно у Некрштене дане (од Божића до Богојављења) и у рано пролеће када се и иначе појављују и крећу демони, углавном у глуво доба ноћи. Јавља се у облику детета или какве животиње. У облику детета слути нечију смрт а у животињском болест стоке. Појављује се на гробљу, у потоцима, близини и у селима и дречи, разним животињским гласовима: као јарац (коза), плаче као мало дете, мјауче као мачка, крешти као металика итд. Дрекавац понекад досађује својим родитељима, али ретко, јер се боји паса. Јасно се види да се дрекавац само један облик вампира. Дрекавца можемо отерати на различите начине. Дрен као хамајлија је одличан да одбија зле силе па и дрекавца. Ту су нож са црним корицама, постељица детета које је рођено на светак, леви рог од овна или бика, запис од хоџе. Иако непријатно, искуство са дрекавцем је својеврсно упозорење на долазак џина.

Балша, а ко овде помиње дрекавце?

al je prso onaj ludi psihijatar...

a odkud ti znaš toliko o Drekavcima Vučina, da nisi i ti drekavac?

Какав џин, јеси ти прсо?

Bili Džin? Majkl Džekson je drekavac? Moguće, ja tako i zamišlj'o drekavca.

Мора да мисли на Бобија Марјановића.

daj balša ne seri kretenu.