Prijava

postoji jedna ozloglašena igra koja se igra kad se moderatori nađu na četu... nije elitističke prirode, ali je neophodno da postoje dva moderatora zbog same prirode igre koja se sastoji u editovanju postojećih definicija... elem, o čemu se radi? pa, evo... broj učesnika može da varira, ali je nužno da bude bar dva moderatora plus jedan koji nije (što više, to bolje)... jedan mod ide u lov na definciju (nekog od članova koji su prihvatili da se igraju)... za to vreme učesnici četa, ne znajući o kojoj se definiciji radi, smišljaju tekst, sa drugim modom na čelu (koji rukovodi), koji će da zameni već postojeći tekst u definiciji... kad ga smisle, mod sa četa na (ženo) PVT-u saopštava tekst koji ovaj sa foruma pejstuje u slučajno odabranu definiciju... naravno, da se ne bi desilo da definicija ostane nepovratno editovana, moderator sa foruma u komentare piše sledeće: THE GAME! i onda kopipejstuje tekst originalne definicije... posle obavljenog edita, mod sa foruma se vraća na čet gde obelodanjuje link editovane definicije... učesnici sa četa čitaju definiciju i po pravilu crkavaju od smeha...
na kraju igre, definicije se OBAVEZNO VRAĆAJU NA STARO! svaka definicija stoji najmanje 24h izmenjena pre nego što se vrati...

takođe, potebno je i da se svako kome se ovo dopada prijavi da je saglasan da mu definicije budu promenjene OVDE.
niko ko se ne slaže sa činjenicom da će mu definicije biti promenjene na kraći vremenski period neće biti oštećen.

dakle, molim vas da se prijavite u što većem broju

prijavljeni:
shiva
selenijum
quujabaar
surovi
gospodžo-zgaziš-me
ujka vanja
rockangel
Sos
Gvozdenovic
Lija-Vujak
En_Dotter
Rose_W
sivi goblin
Kvintilijan
dr_vlada
Jelena Tihi Ubica
marijana_1994
prvi_srpski_vampir
Zli !
Sh0mi89

Kad izmenite definiciju, ostavljajte ljudima u komentu ispod "ako vam ništa nije jasno, posetiti (http://vukajlija.com/forum/teme/444)"

Ili još bolje, u primeru definicije (ne gledaju svi komente). Tako ce najviše ljudi videti.

Nemoj da KLONJAVAŠ duhEm, tek će da vide ljudi, biće nas još :)
Svi koji se igraju, reklamirajte po četu!

Ljudi, što vas je više, to zabavnije, prijavljujte se.
Ne brinite zbog minusa jer će vam ekipa koja se igra (a biće nas sve više) dati pluseve!

izmenjene, na spisku za vraćanje:
http://vukajlija.com/recnik/%D0%9A%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%BE/22676

...
(sve promenjene definicije uglavnom se vraćaju posle 2-3 dana, osim ako sam autor neželi da ih ostavi duže... zbog toga ova igra postoji samo u sadašnjosti, i pruža zabavu samo trenutno aktivnim članovima. sve dokaze uklanjamo posle par dana)

Zato što je smorila kao i svaka druga igra.

Šta ti pričaš, kad se nisi ni igrao?

Zbog toga je i smorila, jer je ja nisam igr'o. :)

Ах, како је била болесна игра...

zabranjeno od sada pa na dalje i ubuduće.