Prijava

Pošto se niko ne oglašava tamo gdje sam pitao, otvaram temu. Trebaju mi ljudi koji žive u studenjaku radi različitih informacija o tome kako to funkcioniše. To što me zanima pitao bih i ovdje i na PVT, pošto ima tu svega.

Познајући тебе, има да се навучеш на алкохол у року од одма, јер ћеш увијек моћи да нађеш пријатеља са којим ти неће бити проблем гледати у звијезде и пити сјебани Нектар.

Oće da zna da l se studentkinje jebu ko štuke sto posto.

alo raja, nema sprdnje... :DDD

мени жао што нисам у студењаку кад видим како се буразер спрда тамо
а и ћале каже да му је жао због мене

Ja sam u studenjaku. Kome treba kakva informacija nek me kontaktira na pevete. Radi sigurnosti cu ubrzo obrisati ovaj post.

бури како год да ти буде, јебаћеш. од две рибе које сам имао одатле, све цимерке из собе су имале дечка. једна је била у двокреветној, друга у трокреветној, дакле 5 од 5. наравно, био је проблем да се ускладимо са данима и терминима, ал то је већ нека друга прича. најјаче је кад се заврши посета у 12 (сад у пола 12), и кад ликови крену масовно дизлазе из соба, па се направи гужва на рецепцији од јебача олол

Ja sam u studenjaku. Kome treba kakva informacija nek me kontaktira na pevete. Radi sigurnosti cu ubrzo obrisati ovaj post.

ау, јеботе, ја сам чуо да су једног бесили јер живи у студењаку

ау, јеботе, ја сам чуо да су једног бесили јер живи у студењаку

Pa upravo da bih izbegao da budem obešen. Je'ote, si pglu dečko :P

pa zavisi kako u kom studenjaku. a u kom studenjaku?

bilo koji lemaja... trebaju mi informacije koje se tiču SC uopšte...

ja ću da postujem na ovu temu zato što se rimuje s purenjak

lemajo, jedan je studenjak (studentski grad), ostalo su random domovi. ah, vi, beogradska deco..

Ovo što Kris kaže, kad se ovde među studentima kaže Studenjak, misli se na Studentski grad, a za ostale kažeš taj i taj dom, tako da ti naslov ne valja, Buri :)

e jebi ga, ja sam dijete sa sela, kod nas ima samo jedan dom :)

Ja zivim prekoputa Studenjaka i mogu da kazem da ne mogu da spavam od ovi' studenata.

Кад кажу Студењак ја прво помислим на Студентски парк на Студентском тргу, па онда на Студентски трг, а онда на Студенка:
http://www.youtube.com/watch?v=TM9zkH_Sjio

no.. aj sad..
ko je sve od vukajlijaša u BILO KOM domu?
koliko je "poena" potrebno da bi se dobilo mesto, prosek i tako to?
koje "krivine" 'vatate?
da li neko ko je završio prvu može da dobije studenjak npr?
kakav je život tamo, in dženeral?

aj fala kurcu da je neko rifrešovao...

evo šta sam ja saznao... soba po ekonomskoj cijeni sad nema, jer se daju brucošima... biće u oktobru, more biti... inače, dom su prošle godine dobili ljudi sa prosjekom 7,8 i to lagano, al pričam o masteru...

koje "krivine" 'vatate?

ovo i mene zanima, ne mogu shvatiti da ljudi koji su godinama u domu ne znaju za njih... bolje recite da nećete da kažete i bok te vidio, svako se snalazi za se...

P.S. Dajte mi nei dobar sajt gdje se mogu naći stanovi za iznajmljivanje.

buri, probaj preko halo oglasa :)