Prijava

ПОСЕРЕМ ВАМ СЕ СВИМА НА ВАШИМ ИНСПИРАЦИЈАМА И ДЕФКАМА, КАКО МОЖЕТЕ ДИЗБАЦУЈЕТЕ ПО 10 ДЕФИНИЦИЈА ДНЕВНО, ЈЕБЕМ ВАМ КРВ ПРЕДАКА, ПРДНЕМ ПОД ЈОГРАН ВАШОЈ ИНСПИРАЦИЈИ. КОЈА ЈЕ ВАША ТАЈНА, ЖЕЛИМ ДА БУДЕМ ДОБАР АУТОР, ДАЈТЕ НЕКЕ ИНСТРУКЦИЈЕ КАКО ДА НАУЧИМ ДА КОЛОСАЛНО КЕЊАМ? МОЛИМ ПСИХОЛОШКИ ПРОФИЛ ОВЕ ТЕМЕ И МОГ КАПС ЛОКА! ЗАХВАЛАН УНАПРЕД СВИМ АУТОРИМА СА ВИСОКИМ СКОРОМ КОЈИ ЋЕ МЕ СПАСИТИ БЕДЕ НЕЛОРДОСТИ!

Ja protestujem, mammae su dojke, trebalo je valjda mamma!? JE PROTESTE!!!

Ja jos uvek piskim u gace!!!!!

Немојте да тролујете људи, озбиљан сам.

Је не бих знао да ти помогнем, јербо број мојих дефки и датум регистрације говоре у прилог теми.

I ja sam ozbiljan, mammae su nominativ mnozine. I jos neki kosi padezi, ali nebitno za pricu. ODBIJAM DA UCESTVUJEM U TEMI SA LOSOM KONGRUENCIJOM U NASLOVU11!!

Инспирације маммае сунт?

хихи, добар приједор, ја сам за!

Остави се сада коњугације, инспирација су маме, то сам желео да градирам значај који доприноси ка еволуцији просечног аутора у врхунског јебача. Разуми Јерико.....
Но где смо стали, а да........... чекам неке идеје

Пајдо не би да пробаш? Контам да је Гилету Електричном Организму доста помогао око инспирације.

Не смем, заветовао сам се.

Немојте да тролујете људи, озбиљан сам.

Да си озбиљан не би написао ово

ПОСЕРЕМ ВАМ СЕ СВИМА НА ВАШИМ ИНСПИРАЦИЈАМА И ДЕФКАМА, КАКО МОЖЕТЕ ДИЗБАЦУЈЕТЕ ПО 10 ДЕФИНИЦИЈА ДНЕВНО, ЈЕБЕМ ВАМ КРВ ПРЕДАКА, ПРДНЕМ ПОД ЈОГРАН ВАШОЈ ИНСПИРАЦИЈИ. КОЈА ЈЕ ВАША ТАЈНА, ЖЕЛИМ ДА БУДЕМ ДОБАР АУТОР, ДАЈТЕ НЕКЕ ИНСТРУКЦИЈЕ КАКО ДА НАУЧИМ ДА КОЛОСАЛНО КЕЊАМ? МОЛИМ ПСИХОЛОШКИ ПРОФИЛ ОВЕ ТЕМЕ И МОГ КАПС ЛОКА! ЗАХВАЛАН УНАПРЕД СВИМ АУТОРИМА СА ВИСОКИМ СКОРОМ КОЈИ ЋЕ МЕ СПАСИТИ БЕДЕ НЕЛОРДОСТИ!

Ал' пошто си Младеновчанин рећићу ти. Фазон је да слушаш шта народ прича, да купиш фазоне и овде их реализујеш. Пробаш неке изразе да дефинишеш на свој начин. Покушај да се играш речима, из тога произилазе много добре дефиниције. Такође, дефиниције из зглоба су најјаче. Кад само лупиш нешто, ал' нешто што има смисла.

Брате, овај ти реко да си Младеновић... Ја бих га пријавио.

Ja bih ga nasao u gradu i odvojio od bubrega nehirurskim metodama.

I posle bi zavaljao arapima te bubrege za dobre pare!

И шибни неке заграде у наслову, па у њих убаци назив ове Ипчетове пјесме.

Probaj sa kosmodiskom, možda zvuči šašavo ali mene leđa više ne bole.

Postani Ninka. Štancaćeš k'o lud i svi će da te plusiraju i da te prate. Al' neće da ti odabiraju defke, to im je fetiš.