Prijava

целте, обриса ли ти то мени пост што ти се може, или сам се преварио па га је сајт појео, није ни постављен?

едит: океј, као да је битно. 'ајд' здраво.

aj brate oladi sa spemom, bez razloga... ustao si na levu nogu od jutros pa ti se svadja, sta?
obrisao sam da se ne duzi glupost bez razloga ko sto obecah.

ajd zdravo, sve najbolje, dodji opet :)

Nisam video podatak koliko je bilo ljudi, ali je moja procena 7000/7500.
Jug je bio pun, nači 4500
Zapad takođe, 2500
i na severu oko 300, 400, 500 ljudi.

Da je bio otvoren istok krcato bi bilo... Navijenje korektno, bez većih incidenata, erupcija oduševljenja posle gola i pobede...

Binić samo trči, tehnikaizmeđu 1 i 2.

ево, обрисаћемо овај спем, обећавам, само да изгладимо несагласности. немам ја ништа против вашег радничког, океј, превидео сам то да сте се договорили о отварању теме и да има довољно дискутаната, моја грешка. и није био ни нешто дрзак коментар "довољна вам је она тема". шега, пошалица. е, а твој наступ је био изразито дрзак и арогантан, (као и коментар за мене "јадан си" од коњеве масти) иако знаш да не би требало тако да иступаш, а и прочитао си у том обрисаном посту шта сам имао да кажем (да не можеш тек тако брисати постове у којима се вређају други и који су санкционисани баном), за шта мислим да сам у праву.

моје мишљење је да ни од вашег радничког ни од овог код нас нема 'леба, јер су тимови убачени само како би се извршила "децентрализација" у фудбалу, нека регионализација. тако да очекујем да уђе и напредак, а догодине и неки тим из лознице тамо, или неког краја где нема суперлигаша. чиста политика.

е, океј, бриши сад, немам више шта да додам, нећу да вам сметам.

Možda sam ishitreno reagovao, ali ni tvoj komentar nije bio na mestu. Ajd izvini za to, itd.

E da ne bude zabune k'o što ti navijaš za Zvezdu, ja navijam za Partizan od rođenja, i ne mogu da prestanem, ali od negde 14/15 navijam i za Radnički i idem na tekme, kada budu igrali međusobno neću imati dilemu, za Radnički, za Partizan u evropi kada igra. teško mogu da prestanem da navijam za Partizan, ali lokal patriotizam je jači u meni.

Ja za nijedan klub u životu nisam toliko navijao kao za Radnički ono kad je bio ušao u 1/4 finale kupa UEFA...bio sam klinac i plakao sam kad su ispali od kluba koji je bio jedno 1000 skuplji od njih.
I danas pamtim sve. Čini mi se da je juče bilo, jbt...

БЕОГРАД - ФК Црвена Звезда, ФК Партизан, ФК Рад, ОФК Београд
ВРАЊЕ - ФК Динамо
ЗРЕЊАНИН - ФК Банат
КРАГУЈЕВАЦ - ФК Раднички
КРАЉЕВО - ФК Слога
КРУШЕВАЦ - ФК Напредак
ЛЕСКОВАЦ - ФК Дубочица
НИШ - ФК Раднички Ниш, ФК Синђелић
НОВИ ПАЗАР - ФК Нови Пазар
НОВИ САД - ФК Војводина, ФК Пролетер
ПАНЧЕВО - ФК Динамо
СМЕДЕРЕВО - ФК Сартид (Хоћемо Сартид, угасите Смедерево)
СУБОТИЦА - ФК Спартак
ЧАЧАК - ФК Борац Чачак
ШАБАЦ - ФК Мачва

Ја бих волео овакву лигу.
НАПРЕД РАДНИЧКИ!

Reme može tu i Zemun, imali bi oni publike.

Ушли они и у полуфинале. х))
Е ту су испали од ХСВ-а. :/

Сви градови сем Врања и Пазара имају преко стоиљада, а интересантна су гостовања у Пазару, а Врање МОРА да има Суперлигаша, Нема места за Мунзе, Може уместо ОФК-а једино, мада ОФК има традицију.

Da bre, polufinale...sećam se da sam tada prvi put video Hrubeša, Kalca i Magata uživo. To su tada bile najveće zvezde.
Imao sam 13-14 godina valjda.:-)

Da, Vranjanci stvarno pune stadion po pešesedam 'iljada ih ima, trebaju oni u ligu.
Mada Radnički Pirot bi isto mog'o dupadne.

Kula, papuče separatističke! Mi moramo tu da budemo! Ne jer zaslužujemo, nego čisto jer ne može bez maskote lige!

jedan covek, doktor po profesiji, inace kucni prijatelj mojih je pomagao kao fizioterapeut 80ih za radnicki (posto je igrao kao mladji a i sin mu tad igrao za juniore, dobar talenat bio, nego mu neka copina slomi nogu u 16-17 god, pa nije mogao da nastavi)

elem, secam se price da je imao neki napadac tad, dobar tehnicar, al sebican u tri lepe... uzme pa se dribla sa odbrambenim igracima 5 minuta, a nikako da sutne... trener uzme pa se iznervira kad pocne da radi ovo, pa se okrene, ne moze da gleda. i kaze ovaj doktor dijalog izmedju trenera i pomocnog kad uzme to da radi:

-a u pizdu materinu, ne mogu da gledam ovog (okrene se)
publika se dere, navijanje...
-jel ga dade?
-ne, jos ga dava.

dan danas moj cale tako zajebava napadace sto dave loptu :)

tv5 zgrada cini se

Из тв5, мислим