Prijava

Moguće.

Odatle ladno moš se gleda tekma. :))

Одувек сам желео да живим у стану из ког може да се гледа утакмица. :/

Одувек сам желео да живим у стану из ког може да се гледа утакмица.

Kad smo kod toga, ja sam Zvezdu iz hale Čair gledao, pošto ulaznice nisam nabavio. lololo

Celte, ako te ne mrzi, promeni samo naslov teme u ćirilicu. :))

Evo, ja sam promenio. :-)

E hvala, nemam ovde na laptopu ćirilicu. :)

E koliko je meni trebalo da provlim šta tu piše,
КИ
ДИ
ШИ

Одувек сам желео да живим у стану из ког може да се гледа утакмица. :/

Пре две године сам живео у стану ''преко пута'' Чаира, али могао сам да видим буквално само пола терена, јер је између стамбена зграда... Много кул да се тако гледа текма, пробајте лоло

Radnički Niš je tako gotiva tim da moraš da ga voliš, tipični Južnjaci koji igraju svim srcem. Voleo bih da naprave malo pometnju u prvih 5, jer nam je liga zanimljiva poput bingo večeri u staračkom domu.

Mervellous, ja napisa negde gore, kada Radnički igra ceo grad oće da on pobedi, to retko gde možeš videti, mrzi ga samo 50 Bikova iz Durlan(navijači Sinđelića, za one neupućene).

Da vas pitam Nišlije, koliko će primati potpuno renovirani Čair? I kako izgleda sad? Nisam imao prilike da vidim nigde

Ево имаш горе неке слике, и на првој страни снимак са утакмице са СД-ом, дотле је само и стигло. Постављене столице на југу, нешто мало на северу.
Али су изграђене трибине, све сем западне, која је још под знаком питања.
Ако се и она заврши, ваљда око 25 000 ће бити капацитет.

Gusti ovaka:

Bez zapada 18.000

Sa novim zapadom 25.000 (Plus što bi ceo trebao biti pokriven)

Ceo stadion ili zapad? Video sam slike, nego vaši utisci o tome :) Da li boli glava kako je urađeno, ili je to onako, s brda s dola

evo ja sam bio, meni je stadion ekstra, još stolice preklopne ne one klasične, interesantan podatak: Pekki d džem nije mogao da nađe vecei. llololololo

Мени ово изгледа, боли глава! Первезно добро, само да га заврше до краја, дакле са западом и кровом, али ја неам појма, нисам био на стадиону. Нисам био ни у Нишу. лололололо