Prijava

Od 15 igrača, među kojima su i Hulk i Laveci, ja se odlučim da prodam Soldada. Za Žervinja, jeboteeee. I on lijepo čovjek da tri komada. O Žervinjo, šiške ti se okotile, daj i ti sutra tri, pa da ne patim.

A i ti izbaci Soldada, a igrali sa BATE-om.

Ne znam šta mi bi. A mnogo ga gotivim, a Žervinjo mi ide na živac. Nisam jasan sebi nikako.

Шугаво је много одрађен ове године фантази овај. Никако ми се не свиђа убија ми жељу за играњем.

stvarno,bezveze su ga nabacali
Premijer je ove godine mnooogo bolje odradjen

Iskilavili su. I kad nije server preopterećen, muljavo je.

Је л' можете да вршите трансфере или ово само мене јебе?

Uh, dobro da si podsetio.. :)

Ja upravo napravih, bez ikakvih problema.

Ja i dalje ne mogu, sve im jebem. Ne mogu nijednog igrača sa strane da izaberem, svi su mi tamni.

Klikni na iksic na igraca kojeg hoces da izbacis, i onda ce da ti se ponude sa desne strane moguci igraci koje mozes da pazaris. Dok to ne uradis svi ce biti tamni. ;)

Zar me smatraš za debila? Naravno da sam kliknuo na ikseve prvo, međutim ništa se ne dešava i zbog toga se žalim.

Uuu decko, ne znam zasto si nervozan, probao sam da ti pomognem.

Ne znam sta da ti kazem, kod mene je sve ok.

Nisam nervozan, mada izgleda onaj post kao da jesam. Ali nisam, da znaš.

Hehe, vazi. Pa probaj sutra, moguce da veceras nesto zeza sajt, mada ja nisam imao problema. Imas vremena do sutra u 20h, pa ako do tada ne proradi, da ga jbm.

Tijago 5 bodova, asistencija; Matiuđi 6 bodeva, gol; Ibra 10 bodova(c), gol, a valjda će mu priznati i asistenciju. Nojer i Lam po 6 bodova, za sada dobro :D