Prijava

Izgleda da oni ne misle tako. Sad ne mogu izmene da izvršim, a uveče kad se vratim prc opet će da zabaguje server...

Oćel se praviti i za ligu evrope ja napravio tim

probaj preko fb a ko imaš, ni ja nisam uspeo onako

Немам фб. Али зато имам налог на њиховом сајту који је до сада радио савршено. Пробао сам и преко гугл налога јер сам се преко џимејл адресе и регистровао али опет неће. А све и да имам фејсбук не бих се улоговао преко њега, мислим шта курац сад не могу да приступим свом налогу али као може преко фб?! Ако њих већ заболе да нам омогуће нормално играње нећу ни играти њихов фантази, серем им се у њ.

Kad se pujol povredio jebemti
I kad ću moći da ga promenim sad sam pokušo i nemere

Ше'естри поена.... Треће место.... Фино, фино....

Двајте, пробај опет преко Гугла, мора да ради, ја сам се шурнаес' пута улоговао и то сваки пут преко Гугла....

Ja tek danas našo sajt i to sam kucao na guglu, čista sreća.

ма нећу сад да крећем од другог кола диперу, ко их јебе кад су слепци.

Ajde Dvajte, evo daću ti ja bodove od mojih špiceva. Ima po jedan od svakoga :D

Nabijem ja na kurac ovaj sajt njihov. Ostali mi na klupi Kros, Rafael i De Gea, plus mi nije računat Mesi za kapitena. Nisu mi prihvatili izmene, a onda ni automatske nisu izvršene. Pička li im materina nesposobna.

што, ко су ти шпицеви? :)

глупо ми овако да крећем ко богаљ са 40-50 бодова заостатка, прошле сезоне сам титулу изгубио за пешес поена а играо сам редовно, сад би био фењераш. :) ал ај ако ме не буде мрзело пробаћу за викенд, али свакако ћу морати да налупам шамаре платинију због овога.

Ma od špiceva mi Laveci, Soldado i Hulk, sve donji. Sreća pa me izvukli Tijago Silva i Lučo Gonzales. Ujebale me Švabe, izgubio sam 8 bodova na onaj gol iz tunela.

ау, ти стартујеш ко ливерпул... али има времена, дуга је сезона што кажу великани спорцког новинарства

Ma nemoj mi ni spominjati te nesretnike, još nisam prežalio prošlonedeljni derbi. Mutavi sudija.

оно је стварно било испод сваког нивоа, чак би и толе са гађењем одбио да изда таква упутства судији. мало је рећи да сам испиздео, нарочито кад се узме у обзир како су били покидани првих 40. минута... знам да спемујем тему али морадох прокоментарисати

Ma LŠ mi ni nema neku draž kad ovi ne igraju. Neki Kluževi Apoeli i Monpeljei igraju. Daj molim te.

ја сам већ почео да заборављам како је гледати их у лш.. а најгоре је што ће за постављање овог роџерсовог система и уигравање требати времена, значи ни следеће сезоне неће играти а питање је и за ону тамо. нема везе, важно да мамињо и остали издоминирају

Ma počinjem da gledam NFL i bejzbol.

хаха тачно је дотле дошло. :Д

Još deset minuta za popravku timova. Počinje Spartak u 18:00h.