Prijava

Ajde fantaziraj jos o kradji, napravi neki jos zajebaniji scenario, mozda je drzao citace strujomera godinama u zatocenistvu?

fantaziraj da si srpski ce gevara na vukajliji, b92 i blicu ti dobro ide jos samo ana.rs i kulinarka i jebaces im kevu bre pada pickousti vucicu pederu jebem majku i milosevicu i kostunici sa dzerikom u bolje sutra. Debilu.

Da dodam-trebalo bi da krenu od najvecih duznika ALI ne mogu jer su ti duznici velika muda i mogu da se kurce. Sirotinja treba da bude svesna da ne moze da se kurci i da mora da placa a ne da se bez osnova kurci a posle vise pa sta i onaj krade isto. Mislim nek se kurci, jebe mi se, al nemoj da kuka onda posle kad dobije po picki.

To je ono najgore - bogatuni ili imaju jake veze ili su sami neka muda, pa se bahate, a država ćuti. To je trula Srbija.

Ovi ljudi iz linka su sasvim sigurno uboga sirotinja, nemaju ni fasadu završenu, ko zna kakva je njih muka pritisla. Treba im pomoći nekako, trebalo bi da EPS ima malo duše.

Ali, znate li vi koliko ima još te "uboge raje" koja kupuje smartfonove i kojekakva čudesa, a prvo struju ne plaćaju? Znam par ljudi koji su tako od jutra do sutra, u fazonu "ko jebe državu, uzeću reprogram". I posle kada skontaju da su u žešćim govnima, onda se kuka. Pa, ko ih jebe - ovce i jesu za šišanje.

Hahaha kakva gluperda nepopravljiva.

Upravo.

I za cikov i cegevarin post

Sirotinja treba da bude svesna da ne moze da se kurci i da mora da placa a ne da se bez osnova kurci a posle vice pa sta i onaj krade isto. Mislim nek se kurci, jebe mi se, al nemoj da kuka onda posle kad dobije po picki.

El ovo izvod iz propovedi nekog hodže kad je u Beogradskom pašaluku počela raja da se buni kako su porezi, danci, harači i nameti i uopšte zulum dostigli limit izdržljivosti?

Da sidjemo sa sirotinje, pogledajte kako ni DB nije ono sto je nekad bila.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=04&dd=24&nav_category=206&nav_id=984701

Zaposljavalo se i tamo izgleda po partijskoj liniji, nema vise mastermajndova, ni obicnu aferu nisu u stanju da napakuju.

Da sidjemo sa sirotinje, pogledajte kako ni DB nije ono sto je nekad bila.

Ja nešto kapiram, kad bih se nekim slučajem ozbiljno angažovao u politici, izvadili bi mi iz dosijea takve stvari da bih zažalio kad sam majku za sisu ujeo. Uvek mi je bilo sumnjivo kako sam se par puta izvukao kad su svi oko mene pali. Valjda i ovo jeste poruka: držimo vas na stendbaju. A realno, ko nije pravio sranja kao klinac?

El ovo izvod iz propovedi nekog hodže kad je u Beogradskom pašaluku počela raja da se buni kako su porezi, danci, harači i nameti i uopšte zulum dostigli limit izdržljivosti?

ne brate ovo je izliv iz mozga nasumicnog debila na internetu.

Svestan sam da zvuci kako zvuci ali je poenta da je tako kako je i tako ce biti dok se ne promeni(ovo je vec kao izliv milojka pantica?). Mozemo i svi da odemo sada i pomazimo ove nesrecnike po glavi i kazemo: jeste bre, nepravda je to velika nisu smeli tako da vas unesrece, nemaju srca...a mozemo i da ostalima kazemo placajte struju jebo vas otac.

Mozemo i da svi uzmemo po automatsku i bombu i odemo pred vladu i da kazemo menjajte nesto krv vam jebem pokvarenu u picku ali zasto kad su mi obecali mesto u posti 45k plata a ne moram da radim nista...

Ajd ovako ispocetka...

prosečan račun za domaćinstvo koje se ne greje na struju je 3 hiljade dinara...treba da ne plaćaš 12 meseci ni dinara pa da nagruvaš 30 hiljada...ako se greješ, jebiga plaćaju ljudi i ugalj 12 iljada po toni i ne krpi ih 6 tona za sezonu...

reprogram poslednji napravljen bio je idealan za neplatise, skinuta kamata, skinut dug nekima i do 60 posto u zavisnosti od veličine duge...imao 120 iljada bez kamate, skinuto mu 70 i kamata...nije plaćao 5 godina i sad treba da plati 2 i plus na rate čak i 60 rata bilo odobravano....baš mi ga žao mene koji sam plaćao redovno i za tih 5 godina dao 150 hiljada minimum

dug od 700 hiljada moze da se napravi uz 3 i slovima tri divlja kačenja, prvi put je kazna oko 100 hiljada pa 250 pa opet 250...ili dva i sudski troškovi..

Eps je pun lopova a mi koji redovno plaćamo smo kreteni...i da kradja struje je krivično delo...

Ma struju treba plaćati, ali baš bi bilo dobro kad bi se država odnosila isto prema svima koji je ne plaćaju, to bi značilo da ima nekog smisla plaćati istu. Nego, kad se nakupi mnogo tih što primaju 45k i ne rade ništa, i sa druge strane ovih što nemaju šta da jedu, onda će ovi drugi što nemaju leba da jedu u nekom trenutku da pokolju te od 45k, i preko, kad-tad, istorijski dokazano. Osim ako su ti od 45k dovoljno lukavi da se umešaju u gnevnu masu i predstavljaju se kao deo nje... Čekaj, da, jesu, inače ne bi bili tu gde su... Jbg, ne znam.

Javio nemoj tako brate oni su ljudi sirotinja daj da napadnemo pseta sto je tako bezdusan i glup sto placa struju.

Glasajte za dzerika i struja se nece placati i otcorice nova radna mesta. Da se bogati narod a ne politicari!

ali baš bi bilo dobro kad bi se država odnosila isto prema svima koji je ne plaćaju,

bilo bi dobro ali se nece skoro desiti iako vucic kaze da oce

Nego, kad se nakupi mnogo tih što primaju 45k i ne rade ništa, i sa druge strane ovih što nemaju šta da jedu, onda će ovi drugi što nemaju leba da jedu u nekom trenutku da pokolju te od 45k, i preko, kad-tad, istorijski dokazano.

hoce. kad pre toga prestanu da bulje u serije i rijalitije ili sede ispred prodavnice.

Toliko od mene, odoh u kafanu da kazem svima da ne placaju struju dok ne plati i mk group

Iskustvo od 15 godina rada na terenu me je naučilo da ti koji nemaju leba da jedu prvo plate struju...ako preskoče jedan mesec u vrh glave...i niko neće da te gasi ni za 20 hiljada duga ako idu neke uplate, hiljadu, hiljadu bitno da ide nešto..al zato drski, bezobrazni, pokvareni i oni koji imaju sasvim dovoljno ne plaćaju...

filozofija je " podmitiću ga sa 2 hiljade i baš me briga, kradem godinu dana"..

onda dodje neko ko ne prima ni 2 ni 20 hiljada, a ima ih verujte i napiše kaznu po ps-u i otkači ga...a ovaj se bezobrazan opet zakači..
a ovaj po ps ode da proveri spoj u narednih 15 dana i opet ga otkači i opet napiše kaznu..

Jedno od osnovnih pravila jednakosti i socijalne drzave je da svi placaju svoje racune a ne da sve bude besplatno.

Drzava treba da pomaze placanje racuna onima koji stvarno ne mogu da plate, a ne da oprasta dugove onim koji ne placaju, jer ne placa i onaj ko ne moze i onaj ko nece, a zbog ovih drugih mi i nemamo vise poverenja u drustvo i zato i ide sve u kurac.

Pseto, ja ne znam koliko račun za struju krnji tvoj budžet, ali primećujem da postoje generalno dve grupe:
a) Neka plaća struju sirotinja, dok bogati ne plaćaju, nepravda je u državi, i šta ćeš sad, prikloni glavu i opstani.
b) Neka se sirotinja pobuni, pošto su bogati povlašćeni, nepravda je u državi, možda može nešto i da se učini.
Ima još tu podgrupa, ali ovo su dve glavne. Pripadaš prvoj, koliko vidim. Drugoj pripadaju oni koji idu po kafani i agituju da se ne plaća struja dahijama dok ne plati MK.
Sad, ne kažem da je neka od ove dve grupe u pravu, svako po savesti, treba da sazri voćka dok ne bude spremna za branje.

ja mislim da je stvar krajnje jednostavna, ova frka se podigla jer su ljudima zaplenili kucu zbog jebenog duga za struju.to po meni ne sme da se desava.pa moj komsija je u istoj situaciji sad sam se setio.njemu su dolazili sudski izvrsitelji, dobijao opomene, kurce itd a to je sve uracunato u cenu.on i dalje ima struju, sta se ceka, pa ceka se to da mu naraste toliki dug pa da mu zaplene stan, to oni cekaju.jasno je da on nema sredstava da sve to isplati do kraja, pa moli tamo po opstini , neku ratu plati neku ne itdjbg covek je zavistan od struje.toliko duguje za struju ne placa rate na vreme a i dalje ima struju pa gde to ima..znaci ceka se da naraste dug, klasican kriminal...i sad njegovo dete treba da ostane na ulici zato sto mu otac nije placao struju..

Kome vi objasnjavate...