Prijava

oce bice mnogo jeftinije.najjeftinije u regionu ce da bude.tj petina necije plate.a sa drugom petinom platis grejanje najjeftinije u regionu, sa trecom platis ostale komunalije i ostaje ti za pice

угасили су емпатију, гледамо само своје дупе и надамо се да ћемо да претекнемо до сутра, застрашили су нас толико да зазиремо од свега, туђа брига нас се не тиче док не покуца на наша врата, тако да ова вест има изузетно велики значај на беду која нема избора.

E sa ovim se ne slazem. Nisu ONI ugasili empatiju, vec je narod postao pokvaren i samoziv, uticaj vlasti na ovo je mali. Zastrasivanje - opet licni kukavicluk, ali najgore vrste - konformisticki. Nije ovo (jos uvek) nacisticka Nemacka, ili Titova Jugoslavija, pa da ne smes da se izjasnis jer ces biti streljan ili ces zavrsiti na Golom otoku. Plase se ljudi da im neko nesto ne zameri, da im ne odbije 20% od plate, da ne izgube posao - pa se ponasaju kao crvi, sto ih na kraju i svodi na obicne pljosnate crve.

Truće, pričam o ceni struje koja se pravi tako što se uračunavaju svi parametri...jedan od parametra su gubici u kradji...

kamata se naplaćuje kao i svuda u svetu kad se koristiš tudjim parama...ne znam sta nije jasno, uzmi od banke pa vidi 0 posto kamate da ti daju...

Reprogram su već imali, oprostena im kamata, svima, od glavnice im je opraštano do 60 posto duga, glavnice dakle, i još rate do 60...

Truće jel imaš ti dug od 6 hiljada evra?

Pavkovićev zet ima dug od 500 iljada a nazidao kuću od 450 kvadrata u fulu...

Kako je došao od duga od 700 hiljada? Nemojte molim vas, dakle svi smo ljudi nismo dušmani...svaki će te monter propustiti ljucki čovečanski bar dva puta godisnje...skrpi neku kintu i uplati...

al naprave ti reprogram koji ti je otpisao gro duga, dao ti rate, i ti šta radiš, čekaš drugi reprogaram da ti otpišu i to sto ti ostalo? I kad iseku umesto da uplatiš nešto ti se kačiš...

ma daj bre kakav sistem kakve zavere, ljudski javašluk i bezobrazluk...

A koliko vremena treba da prodje da skupis dug od 40.000 evra, a da te niko ne cima, a kamoli ti prodaje kucu?
http://www.kurir.rs/stars/ne-placa-dazbine-merimin-tajkun-duguje-za-struju-33000-evra-clanak-1709827

Manja fabrika napravi hiljadu evra iz pičke za mesec dana....

Veća 5...dakle za 6 meseci 30 hiljada...ako idu uplate po 3 mesečno niko ga ne dira...dakle godinu dana eto ga dug uz sasvim razumno plaćanje od pola...mojne te sns fore ljubim te, dss tajkuni a nasi super...

јавио, можда се мимоилазимо у расправи. свакоме треба наплатити дуг, али за то постоје и неки здрави механизми. за почетак отпис камате, па "присилни репрограм" или шта већ. у сваком случају, дуг може да се наплати без да се људима одузимају деца. о разбојничком увођењу извршитеља да не причамо сад.

Čekajte dok uvedu taksu za RTS od sledeće valjda godine, da vas vidim. Ko ne plati - kriminalac. Šta je, imaš da se bahatiš mlekom i lebom i pelenama, a za plaćanje državi i njenom TV javnom servisu, koji ti daje pravo da znaš sve, za to nemaš? Zaplena, bato, i razmisli da li ćeš hraniti bebu, ili plaćati danak SNS-u, pardon, RTS-u.

Ima države, nema DRUŠTVA, na to obratite pažnju.

+milijardu
i, na žalost, sve više ljudi koji to ne kapira
evo i ovde se to savršeno vidi

Veća 5...dakle za 6 meseci 30 hiljada...ako idu uplate po 3 mesečno niko ga ne dira...dakle godinu dana eto ga dug uz sasvim razumno plaćanje od pola...mojne te sns fore ljubim te, dss tajkuni a nasi super...

Umes li dalje od naslova da procitas?

Isti igrači
MERIMA NABILA DUG OD 40.000 EVRA

Biće da su se Marković i njegova novopečena supruga baš pronašli s obzirom na to da ni pevačica Merima Njegomir ne izmiruje redovno svoje obaveze prema državi. Naime, Kurir je već pisao da je uspela da nagomila dug od oko 40.000 evra. Ugledna estradna umetnica i odgovorna muzička urednica PGP čak 14 godina nije plaćala račun za telefon, parking, infostan, ali i kiriju za stan koji iznajmljuje od „Diposa“ (Diplomatskog stambenog preduzeća).

Pa ovima o kojima pričamo Truće već radjen reprogram ako sam ja dobro pročitao a jesam...dakle već im se izašlo u susret u svakom smislu...kažem ti poslednji reprogram bio majka za lopove i neplatiše..ništa kamata, pola duga zaboravi, daj sta daš...

iz razloga što su napravili snabdevanje, pa bi potraživanja prema distribuciji kao staroj firmi zastarela...ali ako si napravio ugovor o reprogramu prebacio si dugovanja na snabdevanje...

javio struju niko ne krade, sve to neko plati na kraju.znas ko krade eps, direktori i sefovi, radio sam u epsu i znam kakvo je to izdrkavanje.ja ti kazem da je zaplena necije kuce zbog duga za struju cist kriminal.to su mogli drugacije da rese, ali ovako im se mnogo vise isplati o tome se radi.znaci javio to su kriminalci.ljudi duboko ogrezli u kriminal mogu da ti pricam o kriminalnim aktivnostima ljudi iz epsa 3 dana, posebno o ovim naprednim brdjanima koji sede u kancelariji a ne znaju da posalju ni mail ali zato znaju za novu godinu da naruce poklone za njih same, npr.zlatne soljice za kafu, kisobrani od svile, kozni rokovnici itd.jel to rade ljudi koji posluju sa gubitkom, ko je ovde zrtva pljacke u ovom sistemu reci ti meni,

nek su vuk hamović i vojin lazarević uzorni građani
a ova deca što su ostala bez kuće AKO SU

E JEBEM VAS U LOGIKU

Hahaha, koliko se samo sprdaju sa drzavom, stvarno ce na kraju biti na krv i noz
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=04&dd=24&nav_category=11&nav_id=984550

2 godine ne mogu da utvrde da li je poslat SMS? :D

Jebote Labo pričaš meni o kriminalu u epsu gde radim 17 godina...video sam kako direktori fakturišu majce koje su delili potrosačima na 16 evra, video sam kako se plaća krečenje 8 evra po kvadratu, kakobse kurve šalju na usavrsavanje u španiju popusio dve suspenzije i sa 42 godine sam mladji inžinjer u službi očitavanja brojila dakle go kurac zato što lajem i ujedam...

ali to nema veze sa ovim ne platišama...

nek su vuk hamović i vojin lazarević uzorni građani
a ova deca što su ostala bez kuće AKO SU

E JEBEM VAS U LOGIKU

PA vidis da ovde ima dijabola..to sto eps radi je klasican kriminalni mehanizam..kao kad narkodiler daje drogu narkomanu na ler iako zna da ovaj nema da plati i kad nagura dug od recimo hiljadu e onda narkodiler kaze e duzan si mi 1000 e plus kamata plus sto sam se cimo znaci prodaj to i to

A ko kaže to Direktore?

Ajde brate svi da ne plaćamo...ajde niko nikom nista da ne plaća...ajde gradjanska neposlušnost...

ja sam kriv što je taj lik neodgovorno govedo i usput krade struju? Pita mene neko dal mogu ili imam? Dal volim da bijem zidove i merim ulice?

Daj bre, ajde da mu skupimo 700 iljada jadan čovek...

a ova deca što su ostala bez kuće AKO SU

E JEBEM VAS U LOGIKU

ja ne znam koji je vama kurac-meni je ovih ljudi iskreno zao. Ne toliko zao da odem da im platim dug ali da-zao mi je. Sto ne znaci da odobravam postupke koji su ih doveli u tu situaciju...

Misljenja sam da svako treba da plati svoje, od najbogatijeg do najsiromasnijeg, a kako drzava misli to da izvede to je na njoj. Ja mogu da smatram da je nacin pogresan ili ispravan i to je to, kad bi ne neko pitao kao sto nece ja bih in dao predlog

al ste truli braćo draga

šta bre ko kaže?
SVAKO OPRAVDANJE ZA UZIMANJE KUĆI OVOJ SIROTINJI JE OBIČAN KURTON
JEBE MI SE ZA LOPOVSKI EPS

po toj tvojoj logici nema veze kakva je Turska vlast
treba joj plaćati namete

jebem im bre mater u pičku

a ovo proseravanje preko neta kako je lik neodgovoran i kako KO MU JEBE MATER mi je potpuni fašizam
celo selo glupo i ide da brani čoveka
a vi UREDNE PLATIŠE znate da tako mora

u kurca