Prijava

Direktore uopste ne prićam o epsu...

pricam o tome da sam ja ispao magarac koji redovno plaća a ovaj koji nije plaćao oprošteno mu vise od pola..dakle unazad 5 godina ja sam zveknuo 150 iljada minimum za struju a on je dobio račun od 60 iljada na 60 rata tj hiljadu dinara mesečnom..ili 2...i tih dve bole ga kurci da plaća jer bogati nema od čega...pa gde trosi tu struju majku mu, tv nema, bojler skup, greje se na drva, frižider nema jer nema sta da jede, sijalica jedna napravila 700 iljada...

i da Niski okrug 15 hiljada onih kojibsu napravili reprogram pa stigli za prinudnu naplatu...dakle bilo ih 30 hiljada minimum koji su godinama jeli govna jer nisu imali za struju...

Dzeriko je samo glup ne troluje sto posto

Jeste al kad neispoštuješ reprogram sve se vraća, i kamata i potrošeno za to vreme i sve što si platio ko da nisi jer si plaćao pod drugim uslovima.

a normalno znaju da nece moci da izgura svaku ratu, tome se i nadaju.pa onda da mogu da prodaju kucu da namire dug i plus te rate sto je placao uz kurac..

Pa čoveče ako znaš da nećeš moći da izguraš nemoj potpisivati i sebi skakati u stomak. Daj ne jebi nas ovde pls

Znaš kako bi ja voleo da uzmem sad nov 750I a ne da se patim sa ovim tarnicama al jbg kapiraš me.

Aman kako ta beda napravi 700 hiljada pa mu rata 12? KAKO?

Nema leba da jede a nagura struju od 30 iljada mesećno? Na sta?

Da nisu neki plastenici grejanje, hladjenje, 20 iljada evra samo plastika...

Direktore uopste ne prićam o epsu...

pricam o tome da sam ja ispao magarac koji redovno plaća

i ti i ja smo ispali magarci što plaćamo struju koju uvozi (ali uporedo i izvozi, u zavisnosti od hidro i druge situacije) sin krvavog debejca Hamović, uzimajući nenormalne marže, umesto da to radi direktno EPS
to je samo vrh ledenog brega organizovane, decenijske krađe ovog naroda
ODBIJAM, ALI POTPUNO ideju da ću se ikad solidarisati sa kriminalcima tako što ću svoj delić pravde naplatiti od ovakve sirotinje

šta ako je ovaj lik imo 100.000 DM "stare devizne štednje"
šta ako je ostao bez posla u tajkunskoj privatizaciji
šta ako su mu brat ili sestrić poginuli na kosovu ili vukovaru?
...
gde je za njega pravda
A I DA JE NAJGORI JEBEM JA ONE KOJIMA JE OK DA NEKA DECA IDU NA ULICU

to je bre priča koju nam prodaju predugo
OK JE SISTEM, NIJE LOŠA VLAST
AL JE NAROD STOKA

ovom što je "kupio" kuću želim da je za lekove proda
a ove koje za ovakve priče imaju opravdanje mi je iskreno žao

jebote, celo selo telima brani kuću
a neko da kaže POSTUPI PO NAREĐENJU

Javio, ja kucam račune mesečno od 10 do 12 k. I sad šta treba da kažem, mnogo je to jbg ljudi za toliko rade na trafici i neću da plaćam. Pa ugasi 3 zamrzivača pička ti materina pa će biti manje.

sta trolujem pseto pa kako ne kapiras javio se zali na nislije sto 40% njih ne placa struju a 40% nislija su cigani, puka sirotinja kojima je glavni izvor prihoda karton.i ja sam samo hteo da objasnim da ti ljudi ne placaju struju ne iz neke bahatosti ili ne znam cega nego jednostavno nisu u mogucnosti, kako da covek sakupi mesecno tri tone kartona.gde da nadje toliki karton

direktore, banuj javia, titoista je i redovno placa struju xD

e da su moji pobedili
ja bi kajzen bio
no sjebaše mlad majora

Znam glave koje su jebeni socijalni slučajevi a zimi rokaju po 3 kalolifera od po 3 kilovata 00-24. Igraju na kartu da će da im se oprosti nešto i to. Država duguje da im daje struju za džabe. Zato sam ovoliko i popenio vrv

Nemaju Labo oni u kartonu struju...a naročito nemaju račun od 10 iljada za jednu sijalicu...bojler ne koriste garant a u zamrzivač nema sta da stave..

A samo da pitam kmetove, jesu plaćali pretplatu za RTS dok je bila vezana za račun za struju? I planiraju li da je ponovo plaćaju kad je uvedu 2016? To je bitna informacija, znati ko je kmet, jer onda znaš s kim pričaš, i kako da pričaš.

Nikad jedan dinar za rts pretplatu...u paru sam plaćao struju da mi slučajno ne ode na rts...

Pa čoveče ako znaš da nećeš moći da izguraš nemoj potpisivati i sebi skakati u stomak. Daj ne jebi nas ovde pls

mora da prihvati..prvo puste mu price kako je to esktra povoljno, znaci udjes u reprogram i bog da te vidi, sreca peva svaki dan a druga stvar je sto mu je struja preko potrebna sa tim se valjda slazes i onda nije cudo sto pristane na sve to i na kraju ga sjebu..jednostavno kakva je to drzava koja istera porodicu na ulicu zbog duga za struju..ja sam objasnjavao kako se to radi u normalnim zemljama, znaci skidamu se automatski sa racuna i zavrsena prica al jbt da isteraju porodicu na ulicu zbog struje, kamate i ostalih nameta, nije fer ni posteno tj zakon nakaradan totalno.pravi kriminal

Zasto li ti, zaboga, ne verujem, javio... xD

ODBIJAM, ALI POTPUNO ideju da ću se ikad solidarisati sa kriminalcima tako što ću svoj delić pravde naplatiti od ovakve sirotinje

šta ako je ovaj lik imo 100.000 DM "stare devizne štednje"
šta ako je ostao bez posla u tajkunskoj privatizaciji
šta ako su mu brat ili sestrić poginuli na kosovu ili vukovaru?
...
gde je za njega pravda
A I DA JE NAJGORI JEBEM JA ONE KOJIMA JE OK DA NEKA DECA IDU NA ULICU

to je bre priča koju nam prodaju predugo
OK JE SISTEM, NIJE LOŠA VLAST
AL JE NAROD STOKA

ovom što je "kupio" kuću želim da je za lekove proda
a ove koje za ovakve priče imaju opravdanje mi je iskreno žao

jebote, celo selo telima brani kuću
a neko da kaže POSTUPI PO NAREĐENJU

pa ti si se totalno pogubio

Ja ne znam koja normalna osoba moze bilo kom detetu pozeleti nesto lose

Ali isto tako ne vidim kako normalna osoba moze reci da je ok da ne placas struju

Ali mi sad nije jasno: kao što je plaćanje struje zakonska obaveza, tako je i plaćanje RTS-a bila, a i biće zakonska obaveza. Opet nekako RTS pravi i emituje program za celu zemlju, ko smo mi da odlučimo da ne plaćamo? Jer zakonom je regulisano, u skoro celoj Evropi se plaća porez na državnu televiziju,i tako to... Šta tu ne valja, zbog čega čovek oseća da ne treba da plaća TV pretplatu?