Prijava

Evo nije fer, stvarno...sta kurac ajde svi da gorimo, sta moj matori kupuje ugalj kad moze na struju, sta ja palim bojler noću, sta se stedi i jebava, rokaj bre do iznemoglosti i ne plaćaj..

samo mi niko ne objasni kako ta sirotinja napravila 700 iljada...

jest, imo 33 zamrzivača
ĐERDAP JEBENI ZA SEBE POKRO

Ma šta ima da mu pustaju priču. Niko nije lud i retardiran i niko mu ne gura hemisku u ruke da potpiše

Placao sam i tv pretplatu dok su je slali

kamata na kamatu, nabere se

Hhahaa, pseto, zaista, ali zašto???? :)

Labokv ajde ne seri onda ako ne trolujes idi bre u kurac vise ako je toliko glup da ne zna da ce morati da plati i ako nije svestan sta potpisuje i ako veruje u tralala price onda i treba da mu oduzmu dexu jer je nesposoban da zivi i da decu odgaji da budu normalni ljudi a ne neko ko ce potpisati nesto jer mu neko rekao to ti super

koje je tek proseravanje govoriti za nekog da je ok da mu oduzmu decu
jer nije platio struju

si ti normalan?

Hhahaa, pseto, zaista, ali zašto???? :)

Zaista. zato sto me boleo kurac da se mozda drkam sa njima za 500 kinti mesecno

samo mi niko ne objasni kako ta sirotinja napravila 700 iljada...

treba da se objasni zasto mu je dozbvoljeno uopste da napravi toliki dug, tu je caka.ja sam za to da seku struju ko ne placa ali ne da isteravaju porodice na ulicu.kako je napravio toliki dug pa nije placao ko zna koliko godina..i sto mu pre nisu isekli struju onda bi se mozda vise angazovao oko toga a ne ovo cekaju da idu kamate i sve ostalo pa onda prinudna naplata

Zaista. zato sto me boleo kurac da se mozda drkam sa njima za 500 kinti mesecno

и ја из истог разлога.

елем, предлажем да човек лепо држави врати струју. свако вече седне за бицикло и мота колико може, да му се то бележи и да ради тако све док не врати цео дуг. може да му помогне и породица, направе онај породични бицикл и прикаче их на мрежу.

Valde i ja sam jebeno plaćao. Tačnije ćale jeri se on jebava sa računima, takav nam raspored kućevni lolo. Ako je postojala pretpala 10 godina npr 8 je plaćao jer je imao bol u kurcu da se cima za 600 dinara i ima kad je preplaćivao struju pa poskidaju tako da ono. Zadnje te 2 npr ga neki stric mračio danima da prestane iz fazona niko ne plaća to i on prestao lagano.

koje je tek proseravanje govoriti za nekog da je ok da mu oduzmu decu
jer nije platio struju

si ti normalan?

previse si na groblje temi preslo je i na tebe

Ako hoces procitaj ponovo a ako neces evo rezime: ako je tolika debilcina da "ne zna sta potpisuje jer su mu rekli da su mu ekstra uslovi, nije znao da ce morati da plati, potpisuje ista bez da procita i razume sta potpisuje" onda mu rreba oduzeti decu za dobrobit te dece jer ce u suprotnom od njih napraviti debile nesposobne za zivot

Labo ne mogu da seku, celo selo se skupi i oće da bije, i bije vrlo često,interventnu treba da šalješ da bi iseko struju..a posto interventna ne ide sa monterima niko nista i ne plaća...

a onda dodju izvršitelji i njih niko ne bije...

Inace ovo "veruje u tralala price i potpisuje a ne zna sta" se savrseno uklapa prototip glasaca imbecila pa sami izvucite zakljucak-takvi su i doveli ove sto im sada oduzimaju kuce

Zaista. zato sto me boleo kurac da se mozda drkam sa njima za 500 kinti mesecno

Ali neki možda misle da ne treba to da plaćaju, i ne plaćaju, ne zato što nemaju, već zato što jednostavno neće to da plaćaju, iz ubeđenja. Sutra će da bude nešto drugo, prekosutra nešto treće, i gde povlačiš granicu? Možda je ipak treba postaviti tamo gde je niska, a ne čekati da ti zulumćari sa spravama za mučenje dođu na vrata.

ako je tolika debilcina da "ne zna sta potpisuje jer su mu rekli da su mu ekstra uslovi, nije znao da ce morati da plati, potpisuje ista bez da procita i razume sta potpisuje" onda mu rreba oduzeti decu za dobrobit te dece jer ce u suprotnom od njih napraviti debile nesposobne za zivot

ау, јеботе. ако ово стварно мислиш и ако ниси лупио тек онако, онда нема шта да се расправља са тобом на ову тему. одузети људима децу зато што су глупи и превеслала их нека фирма?

Ma da, reko im Vučić da će da bude bolje na RTS1 i odma zaokružili

ja onog mučenog armina napuših (pa se izvinih čoveku) misleći da je izuzetak
sad kad kapiram da bar pola ljudi ladno misli da je ovo ok
kao što ja mislim da je ovo jebeni nacizam (ovo šiljene kurca državnog SAMO na sirotinji)
glupo je da nastavljamo
niko neće da misli drugačije a samo bi se džabe napušavali
odustajem #zbogreprezentacije

edit: delije su uvek uz Pasju poljanu

koje je tek proseravanje govoriti za nekog da je ok da mu oduzmu decu
jer nije platio struju

si ti normalan?

izgleda da njije..eto pseto prvo branis eps kazes da postupaju pravedno a onda priznajes kako farbaju ljude sa tim reprogramom i prosipaju price.
vecina vas menja svoje stavove kako vetar duva..kad je nole u pitanju kazete, pa sto da placa porez drzavi kad ce sve da pokradu politicari a kad je neki mucenik u pitanju onda kazete sto nije placooo zna se da to mora da se platii, saaaam je kriv..muka mi je od vas.da bog da vam vucic smanjio plate za jos 30 % jebo vas on