Trula Srbija

  1. i da, takvih o kojima pricas nema (ovde ide post beogradskog svinjara)

    Pa kažem da nema, ali kažem i da toga treba biti mnogo svestan, jer i ja prodajem svinje, i mnogo želim da dođe dan kad će to moći bez podmićivanja Turaka i ostale bagre. Samo možda biti svestan da je i to možda dostižno, nekad.

  2. Direktore ne jebi. Druga je stvar što su sirotinja to je deseta priča što su i kako su i što su ljudi na vlasti da ne mogu da im omoguće da rade
    Deseta je priča ovo o čemu gulimo sada? Ja plaćam potrošeno i neću da ispadnem glup što plaćam a neko drugi sa bolom u kurcu ispada pameta. Da zakucam struju 500 k i da uzmem pušku da ubijem kevu da budem ravnopravan sa ovima sad šta? Da me narod žali.
    Ja sam sažaljiv prejako, ovo pišem zdravim razumom sad jebeno ne srcem. Žao je meni ovih ljudi kao pojedinaca ali brate sagledaj šire šta pričam

  3. Jebem li ga, pseto, plaćam porez i doprinose ko crv već godinama, na kraju svake godine isplatim sve da bi bebe imale šta da jedu i ja da overim zdravstveno i uplatim penziono, koje verovatno neću ni dočekati, jer verovatno će da sjebu ceo penzioni sistem dok ja napunim godina za penziju, ili ću da crknem pre toga... A koliko na moje poslovanje ima uticaja lokalna i ne samo lokalna politika, to je druga priča. Ja sam crv, i moram da budem pozitivac, a ovi što me deru, to je ruka koja ono što uzme od mene pola daje bebama, trećinu u džep svoj, a trećinu penzionerima...

    ma ne seri...pa preprosle godine(valjda los sam sa datumima) su doneli odluku da su doprinosi bili premali i resili da ih RETROAKTIVNO NAPLATE DVE GODINE UNAZAD opaaaaa mili daj pola miliona. Ko kome kako o cemu niko pojma nema ali to sto si placao je kurac daj jos pola miliona

  4. Direktore ne jebi. Druga je stvar što su sirotinja to je deseta priča što su i kako su i što su ljudi na vlasti da ne mogu da im omoguće da rade

    jebeš mi sve bohore, ako ja verujem i za tebe da ovo pišeš
    ti platio struju, ja platio struju, obojica imamo net
    al kako koji kurac ti znaš da je onaj lik dole baš primerak tog virusa koji će se raširiti ako ga ne zgaze
    KAD CELO JEBENO SELO IDE DA GA BRANI

    zamisli svoj komšiluk, ko što ja zamišljam svoj
    AKO SAM IZAŠO DA SE SVAĐAM SA GOVNIMA DA NE DIRAJU ČOVEKA JA ZNAM
    i sad zamisli onaj dole nesrećnik za nekog iz tvog il mog okruženja kaže
    AKO SU, KO MU JEBE MATER

  5. Direktore, ne opravdavam uopšte...i da me pitaš dal bi ga branio verovatno bih da mi je komšija....

    Samo sam nabrojao sled stvari...po mojoj logici, ne kažem da sam u pravu, nije sirotinja i doveo je do toga, on i celo selo koje godinama ne plaća struju...a troši je besomučmo, jebem li ga greju papriku, hlade plastenik šta već... ipak nije to račun od iljadu dinči..

    ali to uopšte ne znači da opravdavam sudske izvršitelje, kao što i ne opravdavam da neko bije kolege iz razloga što mu se može...

  6. Pa još plaćam retroaktivno. Ne znam šta bih ti rekao, nisam još dobio novo rešenje.

  7. jebiga, ako je lik puniša i gaji tartufe u podrumu i troši pola Obrenovca greh na moju dušu
    ja sam ubeđen da nije, e sad kako je
    onaj odozgo vidi, a mi seremo

  8. Direktore vidi ovako. Mene za ljude generalno boli kurac jer su ljudi stoka. Na decu sam specijalno osetljiv i slab(evo bas vald je imao prilike na jednoj sitnici i to bas danas da se uveri u to ali to cemo obici, nebitno je). Ne znam kako ste uspeli da me dovedete u poziciju da ja branim drzavu(ko god i sta god to ona bila) jer me boli kurac za drzavu. Boli me kurac i za eps iskreno. Ja branim jebeni sistem u kome svako ima prava i jebene obaveze i kao sto ume da ode kod lekara i kaze boli me kurac imam zdravstveno tako treba da ode u postu i plati jebenu struju. SVAKO.

  9. Au Direktore, onda se nismo razumeli brate. Ne pričam ja o tom liku kao pojedincu. Čak i nisam otvarao ves i ne znam odakle je da mi ne bi bilo žao dece itd pošto njih slikaju odma u prvi plan. Ja u globalu pričam brate

  10. Direktore ne jebi. Druga je stvar što su sirotinja to je deseta priča što su i kako su i što su ljudi na vlasti da ne mogu da im omoguće da rade
    Deseta je priča ovo o čemu gulimo sada? Ja plaćam potrošeno i neću da ispadnem glup što plaćam a neko drugi sa bolom u kurcu ispada pameta. Da zakucam struju 500 k i da uzmem pušku da ubijem kevu da budem ravnopravan sa ovima sad šta? Da me narod žali.
    Ja sam sažaljiv prejako, ovo pišem zdravim razumom sad jebeno ne srcem. Žao je meni ovih ljudi kao pojedinaca ali brate sagledaj šire šta pričam

    i ja placam struju i sve ostalo redovno ali ne opravdavam ovakve mere prema sirotinji a neki koji su prebogati da ne placaju uopste.pisete kako su tom jadniku odbili kamatu a sta je sa onim punisama kojima su oprostili celokupan dug za struju, ima i tih slucajeva.kako god, totalno je neljudski i poremeceno misliti kako je opravdano nekome uzeti kucu i isterati celu porodicu na ulicu zbog duga za struju.takvima kao sto si ti vlast moze da radi sta hoce..sutra da uvedu policiju misli i da ona ubija svakog ko kaze nesto lose protiv vlasti ti bi imao isti stav :PA AKO SU GA UBILI, ZNAO JE DA NE SME DA SE PRICA NISTA LOSE PROTIV VLASTI...KAKO JA NE PRICAM NISTA LOSE PROTIV VLASTI...mozda ti na prvi pogled ovo deluje mnogo preuvelicano poredjenje ali i nije bas...ti opravdavas unistenje cele porodice u ovom slucaju

  11. Што не спавате ангели?

  12. Uostalom ovaj lik se vadi na to da mu je pokojna zena potpisala reprogram a on za to nije znao. Cekaj, stani...jel se on to vadi na pokojnu zenu(ko u skoli ono nisam dosao umrla mi baba sedmi put) ili da mu poverujemo da u seoskoj sredini njegova zena sklapa ugovore sa drzavnim firmama a muz za to nema pojma?

  13. ama pseto, treći put isto pišem
    ovolko lupam po tastaturi baš zato što ste ti, javio i bohor "s one strane"
    naravno da ne mislim da te boli kurac za decu
    zato mi jebeno nije jasno kako to ne staviš na prvo mesto

    pa, na kraju, skuplje je sistemu sad da zbrine ovog lika i njegove klince
    nego da mu iseče struju i da kršten posao da to otplati

    a ta IZVRŠITELJSKA MAFIJA
    ti mi tek idu na kurac

    i priča o ovom ima smisla samo sa ljudima koji ovakve kuće ne bi uzeli ni da im "poklone uz doplatu"
    zato ne kapiram šta branite sistem a ne ovog čoveka

    ovo je bre NJEGOVA DRŽAVA
    deda mu je doneo sa krfa, preko ščipnije
    2x

  14. Osim ovog "boli me.kurac za ljude" složio bih se sa psetom...

    jebiga bolećiv sam na ljucki rod, kakvi god da su moji su...al nisam bolećiv na hoštaplere i prevarante, opet kažem možda ja grešim ali previše sam video takvih beda sirotinja a kurobacanje od 30 iljada račun...pa našta majku mu..

  15. Pod tim sam mislio da me generalno za odrasle boli kurac jer bi trebalo da su svesni posledica svojih postupaka

  16. Uostalom ovaj lik se vadi na to da mu je pokojna zena potpisala reprogram a on za to nije znao. Cekaj, stani...jel se on to vadi na pokojnu zenu(ko u skoli ono nisam dosao umrla mi baba sedmi put) ili da mu poverujemo da u seoskoj sredini njegova zena sklapa ugovore sa drzavnim firmama a muz za to nema pojma?

    naravno da je fejk i da ne može nikom da proda tu jadnu priču
    al zato i navijam za njega jer je jebeni rođeni neobrazovani luzer
    al što kaže truč negde gore, malo li je onih koji su i takvi decu "na normalan put izveli"

  17. Dišo o 2 različite stvari pričamo brate kako ne vidiš to jebogabog :(

  18. Pod tim sam mislio da me generalno za odrasle boli kurac jer bi trebalo da su svesni posledica svojih postupaka

    i sa ovim se slažem
    da je lik jalov
    znaš kako bi reko MA NAPASI SE

  19. pa, na kraju, skuplje je sistemu sad da zbrine ovog lika i njegove klince
    nego da mu iseče struju i da kršen posao da to otplati

    ma ne ovo je po njima najbolje resenje, cekas da se dug nakupi isteras ljude na ulicu i resena stvar...taman posla da neko pomisli o drugacijem nacinu za resavanje ovog problema..nego podrzavaju ubedljivo najgori nacin koji postoji i na kraju ispada, sistem je dobar, covek je kriv

  20. Dišo o 2 različite stvari pričamo brate kako ne vidiš to jebogabog :(

    jebi grobare ;)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.