Prijava

Labo ne mogu da seku, celo selo se skupi i oće da bije, i bije vrlo često,interventnu treba da šalješ da bi iseko struju..a posto interventna ne ide sa monterima niko nista i ne plaća...

a onda dodju izvršitelji i njih niko ne bije...

moram još ovo:
Javio jebiga, odaberi, ili vešanje na Terazijama i pojedinac sa masovnim mudima sa eksplozivom u Skupštinu
ili MI IZ EPSa SMO PONUDILI ULTRA POVOLJAN REPROGRAM

ne ide i jedno i drugo

Nemoj biti majmun. Turim na kurac i tebe i Vučića

ау, јеботе. ако ово стварно мислиш и ако ниси лупио тек онако, онда нема шта да се расправља са тобом на ову тему. одузети људима децу зато што су глупи и превеслала их нека фирма?

ma daj truc puko mi kurac vise vidis da labokv ili troluje ili izvodi zakljucke na nivou predskolskog

preuvelicavanjem sam pokusao da mu stavim do znanja da niko nije toliki debil i toliko malouman koliko on pokusava da predstavi ovog jadnika

Kad kažem država mislim samo na mehanizam kome moraš da platiš šta duguješ da bi neka trudnica dobila trudničko.
Na čelu države su pregovna ali to je neka druga priča o kojoj sada ne pričamo

не могу да знам колико си озбиљан. али могу да кажем како познајем доста простих и глупих људи који су подигли образовану и паметну децу. а њих си могао да зајебеш како хоћеш, а камоли да их зајебе нека државна фирма којој слепо верује армија људи који су поникли у комунизму.

Ma moze vucic sa sve onim sto ce doci posle njega da mi se napase kurca jebe mi se ko je na vlasti

za to ko je na vlasti brinu samo oni koji od nekih ocekuju korist ili ovi u drzavnim firmama a nama koji za pare moramo da oznojimo muda je potpuno svejedno ko god dodje jahace nas

Ide Direktore brate...ja po kadru i potezima tog istog kadra firme pljujem najstrasnije, već sam pisao, dve suspenzije i mladji inženjer ko pantić sa 42...i taj reprogram je bio isto govno za firmu i ispišavanje po redovnim platišama...

al brate moja firma i struja mora se plaća kao i voda i infostan...

osim ako se ne dogovorimo svi na gradjansku neposlušnost...

Kad kažem država mislim samo na mehanizam kome moraš da platiš šta duguješ da bi neka trudnica dobila trudničko.
Na čelu države su pregovna ali to je neka druga priča o kojoj sada ne pričamo

Boksere, zar ne misliš da taj mehanizam malo slabo funkcioniše, i da dosta ljudi ne dobija ono što bi trebalo da dobije zato što su upravo pregovna bila, a i još uvek jesu na funkcijama?

добро, је л' можемо поново да се вратимо на оно што сам питао и да поставимо неке основе расправе, а не да скачемо са "дуг мора да се плати" на "људи не смеју да се избацују на улицу" и назад?

причамо о томе да ако је неко глуп, не разуме да ће му ићи камата и да мора да плаћа редовно па макар радио два посла, да га неће избацити из куће и одузети му децу. је л' то нека основа од које можемо да почнемо расправу или треба да се враћамо и уназад и да постављамо услове ко има права на достојанство?

za to ko je na vlasti brinu samo oni koji od nekih ocekuju korist ili ovi u drzavnim firmama a nama koji za pare moramo da oznojimo muda je potpuno svejedno ko god dodje jahace nas

Reče trgovac svinjama u Beogradskom pašaluku?

Video sam ti ovaj post ali mi je malo nerazumljiv

Mislim Valde. Naravno da mislim ali ja nisam kriv. Ja radim sve što je do mene, kapiraš. A sad da ti postavim pitanje, šta ti misliš dšto slabo funcioniše? Da nije delom što se ne plaća struja? Znaš koliko je bebelakova i kašica i koječega 700 k dinara? I tom logikom može da se gleda brt, nadam se da me kapiraš

Meni je stalo da su na vlasti oni (ne znam sad koji, nema ih još) kod kojih ću moći da znojim muda pošteno i da za trud pošteno dobijem pare, bez mućki, nameštenih tendera, reketa, mita i tako to. Zar je to mnogo? Negde valjda i to postoji.

Pa ne boh, ne kapiraju. Furaju spiku: brate sve je sranje daj da i ja doprinesem da bude jos vece

Labo ne mogu da seku, celo selo se skupi i oće da bije, i bije vrlo često,interventnu treba da šalješ da bi iseko struju..a posto interventna ne ide sa monterima niko nista i ne plaća...

a onda dodju izvršitelji i njih niko ne bije...

znam to ali jbg to je njihov problem i oni to moraju da rese, neka vode miliciju sa sobom.uglavnom kad trebaju nekom da iseku struju onda to moraju da obave..npr neko ima dug50 hiljada i oni dodju da iseku ali ne smeju, taj isti napravi jos 50 hiljada ukupno sto, pa ko vas jebe on je po meni duzan samo onih 50 hiljada a oni sto nisu mogli da nadju nacin da odrade svoj posao to je njihov problem...a mozda im je i lakse ovako...da puste da raste dug pa onda da salju interventnu

samo da pitam nesto ako neko zna: jel socijalno ugrozeni uopste placaju struju?

osim ako se ne dogovorimo svi na gradjansku neposlušnost.

javio brate, meni je potpuno neshvatljiivo da ti možeš biti za ovo
zato i penim, boleo bi me kurac da je neko drugi

kakva jebena građanska neposlušnost
mučenik iz pasje poljane, žena mu crkla (od sve super uslova) nije ni čuo za to

ej bre PRIVATNI IZVRŠITELJI
i ljudi odavde, za koje mislim da su ljudine, to opravdavaju

odu silujem kera nekom neplatiši

Jebem li ga, pseto, plaćam porez i doprinose ko crv već godinama, na kraju svake godine isplatim sve da bi bebe imale šta da jedu i ja da overim zdravstveno i uplatim penziono, koje verovatno neću ni dočekati, jer verovatno će da sjebu ceo penzioni sistem dok ja napunim godina za penziju, ili ću da crknem pre toga... A koliko na moje poslovanje ima uticaja lokalna i ne samo lokalna politika, to je druga priča. Ja sam crv, i moram da budem pozitivac, a ovi što me deru, to je ruka koja ono što uzme od mene pola daje bebama, trećinu u džep svoj, a trećinu penzionerima...

Meni je stalo da su na vlasti oni (ne znam sad koji, nema ih još) kod kojih ću moći da znojim muda pošteno i da za trud pošteno dobijem pare, bez mućki, nameštenih tendera, reketa, mita i tako to. Zar je to mnogo? Negde valjda i to postoji.

diznilend burazeru

Realnost je da su svake godine nameti sve veci, mucke sve ozbiljnije a na tendere tacno znam na koje da idem a na koje da ne pokusavam a na te na koje idem mito je obavezan

i da, takvih o kojima pricas nema (ovde ide post beogradskog svinjara)

pseto88
preuvelicavanjem sam pokusao da mu stavim do znanja da niko nije toliki debil i toliko malouman koliko on pokusava da predstavi ovog jadnika

STA SE VADIS NA MENE, SAD SAM TI JA KRIV STO TI PISES GLUPOSTI..
sta si rekao ranije danas kad smo raspravljali oko njegove porodice.ne znam dal ima zenu ali recimo da se kuca vodi na njega a on krade struju znaci on treba da snosi posledice tako sto ce da ide u zatvor zbog kradje a ne da se prodaje kuca zbog duga i da na taj nacin ispastaju zena i deca a ti si rekao da je zena saucesnik jer ga nije prijavila da krade struju..i ova glupost da treba da mu otmu decu...pa msm stvarno, sta si ti jbt DZEK TRBOSEK