Serije - preporuke, kritike, diskusija

  1. The Bear prva sezona odlicna, druga zbog one crnkinje negledljiva, ima onaj konstantni uptalk, ne znam na srpskom koji je izraz za to

  2. taj the bear popio toliki hejt od ciničnih forčen incelovaca da me to dodatno ubedilo da ga nikad ne pogledam

    https://i.ibb.co/x3f3NKs/xjzkm48uu02d1.webp

    mislim svaka serija ili film ili bilo koji drugi vid zabave može da se razloži na proste činioce i karikaturiše ovako ali jebiga

  3. Nisam gledao seriju nemam predstavu o čemu je osim da je o nekom kuvaru u nekom restoranu pa pitam šmoa zašto naglašava cinične forčen incelovce kakve veze imaju sa serijom šta ih trigeruje tu zašto hejt i po čemu su merodavni da daju sud o nečemu.
    Ne moraš da odgovoriš btw, zadnji pasus donekle objašnjava i ona slika, al jbg

  4. ma onako čisto, tamo po tim predelima sam video gomilu ovakvih hejterskih mimova i greentextova za tog međeda pa mi zapalo za oko
    u jednu ruku zadrto govedo u meni ima nešto protiv tih serija gde se neka obična i svakodnevna zanimanja i dešavanja dižu u nebesa i dramatizuju bez preke potrebe
    u drugu uživajte u gledanju čega god želite braćo ko sam ja da vam branim

  5. https://www.imdb.com/title/tt17676706/

    Puno ljutih glavica glumi, visok preporukability.

  6. Ovo se izgleda gleda brrrutalno cim prave svaku drugu seriju na ovaj fazon

    im in

  7. јеботе је л овај селтик ради ишта друго у животу осим што гледа серије са 1000 оцена на имдбу
    је л може да нам каже је л му то хоби не бави се спортом не иде на блеје шта како

  8. realno znam masu ljudi koji su bukv pogledali svaku seriju pod kapom nebeskom a imaju porodicu, imaju posao, fazon stizu na fucu/basket sa ortacima, sve je u dobroj organizaciji sig

  9. Ja kad sam išao u srednju i na faks gledao po tri razlicite serije dnevno, non stop citao neke knjige + igrao igrice i na sve to stizao da izlazim, igram basket s drustvom i ganjam trebe. Pogodite šta je trpilo za to vrijeme - školovanje lololo

  10. па тачно и ја кад сам био у основној и средњом само сам игро игре и ишао напоље то ми била једина обавеза и наравно средња већ изласци спорт много више и филмови серије а школа трпила и ништа не би мењо

  11. ја сад и имам времена за серије ал ме хаос мрзи да гледам све класике од серија и филмова сам одгледо или бар 90 посто шта сам тео да одгледам а сад да ај пратим хиперпродукцију шта кад излази ко где глуми мрш нећу

  12. Ео гледо сам фарго крајем прошле и почетком ове године то је то ео већ 8 месеци ништа

  13. hahahaha isto plidu nedavno razmišljam kako sam imao vremena sve da stignem 2016, onda se setim da 1. imao sam energije i sa 5 sati sna dnevno i 2. nisam se pojavljivao u školi

  14. ma jebo to kreno kao gledam ovaj nastavak dragona doco do pola epizode izvalio da sam sve zaboravio sta bilo u prvoj seyoni, sad fazon gledacu iz pocetka da al za novu godinu moyda

    nemodz vise da me impresionirate

  15. 627
    јеботе је л овај селтик ради ишта друго у животу осим што гледа серије са 1000 оцена на имдбу
    је л може да нам каже је л му то хоби не бави се спортом не иде на блеје шта како

    Sve se stiže, Vuzi (Celtic smajli)

    Evo, npr. Gustavo Fring iz Breaking Bada odličan u novoj seriji:

    https://www.imdb.com/title/tt18552362/

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.