Serije - preporuke, kritike, diskusija

  1. pa dobro sta je onda krindz kod ranjenog orla

  2. njegovo postojanje

  3. pitam ozb jbt nikako mi nije jasan toliki guzobol oko jedne serije

  4. Bolje ti je da si krosdreser nego fan ranjenog orla

  5. ranjeni oro mož se gleda na mute ako te lože te period drame i ta kostimografija da gledaš slobodu kako pleni u balskim haljinama (ako si gej)

    o nivou glume i dijalozima nećemo sad

  6. Bosiljcic najjaci kad je glumeo teslu samo to pamtim

  7. Ranjeni orao sig ali sig go kurac, to babe gledaju i sl.
    Ali je vrv i kao takav bolji od svega sto napravili ubosni i kroaciji, ljudi operisani od tv kvaliteta

  8. gej sam jer mi se digao kurac kad sam video zensku u balskoj haljini?

  9. Nemo' da vadim tesku artiljeriju sad, Plidu :)))

  10. Ovo ti kazem ja koji ne volim niciju kinematografiju u regionu posebno, jugoslavensku sam volio (cara be like: to je srpska plidu znas li to, to je nase) i od serija do neke 2007 tj do Roda.

    Kasnije doslo do ozb srozavanja kvaliteta sto se srb tice, zbog ovog krimi juzni vetar mafijaskog gasa od kojeg se više svakom kenja

  11. A dobro volim ja da pecnem komsije malo. Srozavanja ima kao sto si naveo, poslednjih 10-15 godina bas primetno. Sto se serija tice moze da se probere kvalitet kod nas, dok nam filmovi uglavnom bas bas siju, tu mislim da nema rasprave, objektivno gledano

  12. da je neke pravde i objektivnosti lepa sela bi se u bijelom svetu smatrala za to za šta se ničija zemlja smatra

  13. zbog ovog krimi juzni vetar mafijaskog gasa od kojeg se više svakom kenja

    prvih 10 epizoda južnog vetra su bile vrh. nez sta se u međuvremenu desilo kk. bukvalno su mi sa 10/10 sisli na kurac/10

  14. A jbt pliduu nie to srozavanje, to ti je amerikanizacija cela ova prica se belo grlicem i sl

  15. https://www.imdb.com/title/tt5875444/

    Degenerici špijuni se vraćaju 4. septembra.
    Preporuka skepticima!

  16. Slow Horses сабија серија, и по квалитету и по редовности сезона, само да Гери Олдман мало чешће да прди у четвртој.

    Д Бер наравно, ко није гледао сјебао се.

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.