Prijava

Не могу да верујем да нема теме. Актуелна сезона је 2012/13, овако...

Група А

Ливерпул
Анжи Махачкала
Удинезе
Јанг Бојс

Група Б

Атлетико Мадрид
Викторија Плзен
Академика
Хапоел Тел Авив

Група Ц

Олимпик Марсеј
Фенербахче
АЕЛ Лимасол
Борусија Мехенгладбах

Група Д

Бордо
Њукастл
Маритимо
Клуб Бриж

Група Е

Стеауа Букурешт
Копенхаген
Молде
Штутгарт

Група Ф

Наполи
Дњепар
ПСВ Ајндховен
АИК

Група Г

Генк
Спортинг Лисабон
Базел
Видеотон

Група Х

Рубин Казан
Партизан
Интер
Нефчи Баку

Група И

Олимпик Лион
Ирони Кирјат Шмона
Атлетик Билбао
Спарта Праг

Група Ј

Марибор
Тотенхем Хотспур
Лацио
Панатенаикос

Група К

Розенборг
Рапид Беч
Бајер Леверкузен
Металист Краков

Група Л

Леванте
Хановер
Твенте
Хелсингборг

Гомила постова, немојте да спемујете без везе људи моји, полако.

Пошто има тема за скоро свако такмичење, ај да отворимо за српску лигу запад.

Јее....Јебаћемо Тромзоа? х)
Освајају Наполи или Атлетико Мадрид!
Серем, немам појма ко осваја.

Ма осваја бриж, ко год да је, свиђа ми се како се изговара:

НАПРЕД БРРРРРРРРРИИЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖ

Да је тај Бриж ишта ваљао не би бијо у Пољској!

Серем, немам појма ко осваја.

Управо је зато и добро такмичење :)

Не знам, не бих реко баш. Некако ми у ЛЕ летаргичан фудбал све до неког четврт' финала, полу финала... Али добро, није лоше такмичење. Гледаћу га свакако.

можда ћете да се смејете али ја најискреније више волим ЛЕ од ЛШ. некако ми је пријатније за гледање, нема неких јаких имена и цео тим долази до изражаја, мени је такав фудбал пријатнији за око, наравно има и изузетака, дође један Фалкао и објасни, али је то доста ретко. да не спомињем то што је много неизвесније такмичење. не знам... ја бирам ЛЕ испред ЛШ.

можда ћете да се смејете али ја најискреније више волим ЛЕ од ЛШ. некако ми је пријатније за гледање, нема неких јаких имена и цео тим долази до изражаја, мени је такав фудбал пријатнији за око, наравно има и изузетака, дође један Фалкао и објасни, али је то доста ретко. да не спомињем то што је много неизвесније такмичење. не знам... ја бирам ЛЕ испред ЛШ.

+1

jebeš li išta?

јебем, бури тебра тражи прженицу на другом месту леба ти :)

LE sranje. Pola ekipa koje dođu i da su jače iole, tipa Liverpul i slični izvode druge postave na teren da igraju jer nema keša dovoljno, a moraju da biraju između LE i domće lige, pa gotovo uvijek biraju ligu. Vidjeli smo eto prošle kolo kako je Njukastl igrao, msm sa kojom ekipom, kao i Napoli, to je sranje.

LE sranje. Pola ekipa koje dođu i da su jače iole, tipa Liverpul i slični izvode druge postave na teren da igraju jer nema keša dovoljno, a moraju da biraju između LE i domće lige, pa gotovo uvijek biraju ligu. Vidjeli smo eto prošle kolo kako je Njukastl igrao, msm sa kojom ekipom, kao i Napoli, to je sranje.

ovo je skroz tačito...

управо ја о томе и причам, нема јаких имена али је фудбал зато занимљив за гледање, увек очекујеш неочекивано. клинци жељни доказивања некад могу и више да покажу од великих звезда. ја волим да гледам фудбал, небитно ко игра само ако је добра утакмица а у ЛЕ прошле сезоне сам видео много бољих утакмица од "дерби мечева" у ЛШ, много више голова, много отворенија игра. сам фудбал је лепши али као што рекох то је нешто моје, индивидуално.

Никад нисам погодио Куп УЕФА на клаџи, набијем га на курац.

Никад нисам погодио Куп УЕФА на клаџи, набијем га на курац.

јес зајебано у пичку материну! прошле сезоне Атлетико против Хановера било је 2:1 у Шпанији и то једва, у деведесетом је пао гол чини ми се, ја у реваншу играо на пролаз Хановера, контао сам набиће им један и укопаће се, швабе су то. они ретарди целу утакмицу убише тотално, ништа нису показали, Атлетико водио до осамдесетог онда га ови ућушкаше некако и тад је била навала, ја већ видим паре у џепу, рекох и ако дође до продужетака на свом су терену, кад оно дође Фалкао у деведесетом и објасни од које се дрво прави дудуче, прсо сам тад. а била је добра кинта, нешто око два сома на тикет од педес' дингера а задњи меч био тај :)

едит: а иначе се ретко кладим мада волем тако кад ЛШ и ЛЕ дођу до завршне фазе да испишем пар тикета, бацим који динар :)

Inter Totenhem produžetci jebote!! Ladno 3 0

Како атрактивна ова лига. Цела сезона прошла, а ми још на првој страни. хехе

Јеботе, ја мислио да моја тема кошарка умире.... Овај Либор Козак кида у Лацију јебо га ћаћа....