Prijava

Ђоко негативно утиче на младеж, очигледно мали обожава дођоша Драгана.

-Шта ти је тата?
- Београђанин али ја хоћу да будем бечмеенац
- па ко ти је у фамилији бечменац
- Нико али ја сам бечмеенааац

može prevod za nas što ne pričamo italijanski i kineski? :/

Отприлике га ложе да каже нешто на кинеском, па му кажу да то значи напријед интер, на шта добију ћушке.

Zajebali su ga da na kineskom kaže Forza Inter to jest Napred Inter iliti preciznije INTER SILAN JE! I kad su mu posle preveli šta je rekao na Kineskom dobii su ćuške, kao što je i Mitke objasnio!

Lepo su ga namagarcili nema sta

aha, vidim da ima titl ispod sad

Ne znam jesu svesni da moze da ih iznabada glavom

подсетило ме на ону скривену камеру са раванелијем.
http://www.dailymotion.com/video/x1h1y7

подсетило ме зато што сам очекивао да ће стварно да их изнабада.

Jel to ono kad mu kao sjebu auto da ne otvaram ako jeste

Prenizak je Gatuzo da bi ga neko shvatio ozbiljno kao neku fizicku pretnju

хахаха, гледам сад опет како је попиздео, убио би лика на кеца. може раванели ладно на тему. гледам без тона, а не знам има ли превод на дејлимошн, кад је било на тв-у сећам се да је пиздео што овај вози 30 на сат док га јури.

Evo sad kontrira za gatuza haha desetka za neodustajanje xd

Nema prevod. Na tv je bilo, odlicna emisija je bila sa sve SMICALICAMA gostima kad ik npr puste struju u stolici na bulju i to xd ova je jedna od boljoh bila doduse mada sam ih dosta zaboravio npr ono sa garazom i tigrom je bilo jebanje ja bi se ukenjo na licu mesta tu pred ribom onom

A ubio bi ga ravaneli sig(sig) pa pogledaj samo kako sprinta za kolima tacno se vidi da zna sta ce uraditi kad ga stigne xd milim da je bila prica da nisu trebali toliko da ga vozaju nego je prepopizdeo pa su cekali da se malo oladi al on bio sve besniji hahaha