Шта данас ручавате?

  1. Špageti od tikvica sa parmezanom, fetom i čeri paradajzom

  2. ovo sve bez slike tanjira sa hranom je gokurac

  3. Slazem se sa lalosem dajte slike

  4. Slikao sam par puta pa su me prozivali za sirotinjsku spiku neki čobani budale.

  5. Spagete od tikvica, neka fabrikovana varijanta ili narendane tikvice

  6. Cara jesi li odrastao jeduci nasuvo ili flekice sa kupusom, sta se jelo u laloskom domu

  7. Nasečene onim seckom prejeftinim iz lidla, što ima milion dodatnih nožića. Posolio, ocedio. Na maslinovom ulju pržio beli luk 30-ak sekundi, onda dodao tikvice i pržio ih minut-dva. Stavio na tanjir, dodao parmezan, promešao, sa strane stavio čeri paradajz i fetu, po vrhu malo bibera još.

  8. e počeo si kenjati brate, cenim da je kuvanje umetnost, ali kad ne moraš da jedeš sopstvena remek-dela. uzmi kilo mesa, krkni ga na tavu i najedi se ko čovek, familijo.

  9. Ok ovo je vise rezanci od tikvica nego sto su spagete al ok zdrava varijanta full vegeteriano

  10. Galantni tebrex ja sam gracko dete ne neka gedza se sela, znaci nestle kornfleks mars snikers nutela i ta sranja sry

  11. Kameni sta je sa spikom da virdzin maslinovo ulje ne treba da se przi term obradjuje da je kancerogeno el ima to neko uporiste

  12. Maslinovo retko koristim za prženje jer ima nisku tačku dimljenja, tako da ga eventualno koristim za prženje od par minuta, tipa komad ribe ili ove tikvice danas. A i grehota je.

    Kao neko ko je pržio dve tri pakle cigara dnevno godinama, ne razmišljam o drugim kancerogenštinama toliko.

  13. šta te boli kurac za hejtere kameni daj slike za nas što cenimo taj kulinarski trud
    ili nemoj odluka je skroz na tebi i podržavam te šta god da odlučiš kralju

  14. Jbt pojeo je dal si true

  15. Idući put slikam, ako budem kuvao nešto kul i setim se da ukrasim to lepo.

  16. U ovoj varijanti moze samo vnugo cekamo nema batee pojelo se

  17. Podrska za kamenog, ti brate kači a kome se ne gleda nek ne otvara

"There are 30,217 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Vukajlija.com. The site has a relatively good traffic rank in the cities of Jagodina (#15) and Cacak (#15), and visitors to this site view an average of 8.5 unique pages per day. Compared with the overall internet population, Vukajlija.com's audience tends to be low-income; it also appeals more to childless men under the age of 35 who have no postgraduate education and browse from home. The time spent in a typical visit to the site is roughly nine minutes, with 47 seconds spent on each pageview."

Alexa | 25. Septembar 2010