Prijava

Отворих ову тему да видим да ли и ви већ 3. дана једете пасуљ.
И ако не једете пасуљ, шта једете данас?

ЕДИТ: Можете писати неке рецепте и ресторане у којима је храна одлична.

Ја још не знам шта ћу ручати данас, али је добро да постоји ова тема пошто ме са друге стране уопште не интересује шта ће неко други ручати.

Видим ја да је Вукајлија дело масона из Ватикана који прикупљају податке о србском народу, почевши од тога у коју школу или факс иду, где раде, које је боје папир којим бришу буљу па све до тога шта данас једу. Е нећу да ти кажем па да ми ставиш неке дроге у рану од којих ћу после да изгубим разум и гласам за Чеду или жуте!

'naš kaki čvarci...uf, milinica

Saću otvorim temu "Koga danas jebete?", pa da kačimo slike svojih desnica.

Уф. Чварци. Жемо, жемо..

Ravijojle s šuMkom u nekom bolonjezu i neki ementaler ozgore.
Posle ću dizedem 28-mu bananu danas...ima da zamajmunim načisto.

Jeo bih te Manijakove čvarke, rado! :-)

Sabotirate Vučicinu temu, ona je prva otvorila ovako nešto.

al stvarno jebu keve čvarci, domaća radinost, domaće svinjče, komšijin kazan doduše:)

integralne štapiće

А доручак? Па не може тако :) Прво тема за доручак да се отвори.

Naopako Kurde. Ja opet suljpa.. :D

Uf sutra, SVINJOKOLJ! Bice sunjkiii,slanineeee :) A o cvarcima da ne pricam.
Sto moj deda kaze, ZMARE! :)

Samo zato što je Manijak (Saundvejv 2) tu, ima da se spustim dole do trafike i da kupim Bruskete Marete! Znam da ih voliš Saundvejv. :P

al stvarno jebu keve čvarci, domaća radinost, domaće svinjče, komšijin kazan doduše:)

Kaizen dučini nešto da može da se šalju čvarci u PVT!

Napravimo peticiju! DIGNIMO PAORE! VIVA LA CVARAK!!!!!!!!!

A ti uzmi Bejk Rols. Uz Jogud sa muslijem, naravno. :)

jebote,danas sam imao najgori obrok u zivotu,a jeo sam svasta.posebno pijan.neko testo,boze ti sakloni.mislio sam da mi je sudnji dan posle 2 sekunde zvakanja.ubrzo sam i odustao.

Jedem neko pileće belo koje je upropašćeno jer je pohovano, ali je i dalje dobro. Imam i spanać. HAah, kuvano...