Prijava

ovo neki glatki mozgić iz stare ekipe iz 2011 najbolja godina da se bude vukajlijaš sig sig troluje preljuto

Mene vise fascinira sta su ove glavurde srale 77 stranica 13 godina unazad

Zamisli ispises 77 stranica na temi elektronska muzika, koga boli kurac za to uopste

Okej mi smo srali jos vise na jos besmislenijim temama al mi smo skupina od 20 glava koja ljuto offtopikuje na svakoj pa to nama nije bio problem al ovo datira iz perioda u kojem si banovan bio za offtopic fazon neka mekanija vremena ja mr moon zmia

opet mi useravate nedelju

PANEDIRAJCOEKASEMEMUJEBEM

Caro rekao si da ne radiš nedeljom, lebac mu jebem. Samo zato sam i stisnuo muda i komentarišem ovako drsko.

Nedeljom dok ne krene sunce zalazi. Ja sam nedeljar

Ko ste vi da ga zajebavate ALO PITAM KO

Smirio nas Cara pogledom, ja prvi priznajem.

Haha kad smo kod smirivanja pogledom, danas neki malac kmeči u kafiću ja došao srknem kaficu prije plaže on tu kmeči nešto ko “hotuli na temi lolo”. Okrenem se i pogledam ga, momentalno se primirio.

Osjecao sam se ko Cara

Ee da ste vi videli tog bajicu kako je ustuknuo ne bi se danas ovako zakebavali sa carom. Bukv se pomerio korak unazad, mrtvacka ukocenost lica i ukrsten pogled bio

Brt koristis li ovaj svoj sleng i u rl ili? Uvek me zanimalo

Bukv delimicno, mada i ovo sve sto mi se pripisuje nisu moje reci. Bukv hotul mozda moja rec i to je pitanje.

Cak msm da je neki drugi autor tebrau hotiju prvi napiso hotul na vaca temi davno davno

Kazes li bukv ili bukvalno?

Malo fali da se ponovo otvori "Pusi ga Profe", a bio je lijepo krenuo da se popravlja, samo Irelevanta nikako da rijesi, garant mu ovaj neki rod ili svaler ili nesto

placebo jbg

hahaha galantni jbt kako da odgovorim neironicno jbt

Dodjem u radnju kaem e dacete mi bukv jedan hleb

Snime tebra zasto furas ovog flojda pokoj mu dusi koja je sustina?

nema konkretnog razloga, bilo haha smešni mimovi, humor, a sada ponestalo profilnih, moram da iscedim svaku.