Prijava

Na ovoj temi možete diskutovati o svim dešavanjima koja se vezuju za privredni kriminal, korupciju, delovanje tajkuna i sl.

hahahahahhahahaha jebem ti lebac

Skočimiš

hahahahahhahahaha jebem ti lebac

Uozbilji se skočko, država propada (propala) a ti se smeješ

Sad je miško u tvorza oporavljamo se!
ACA SVETAC
ACO NEDAJ DA TE LIKVIDIRAJU<3
Ček da vidiš presudu ovo će biti ceca ove vlade nosiće modne detalje i vratiti jednu stotinu ukradenog

A usput će prikupiti brdo glasova od bezubih glasača koji će u njemu videti sveca koji hapsi bogate

Ako je Miško stvarno pretio kao što se piše, jako se zajebao...

ACO NEDAJ DA TE LIKVIDIRAJU<3

Ček da vidiš presudu ovo će biti ceca ove vlade nosiće modne detalje i vratiti jednu stotinu ukradenog

http://www.youtube.com/watch?v=j0MkzOT_W_c

Права мафија је јака као држава, и мање-више, бави се истим стварима као држава. Само је боље организована. Код нас ни мафија није организована како треба, све кловнови.

Ako je Miško stvarno pretio kao što se piše, jako se zajebao...

Jeste lik koji 20 godina nije rekao dve rečenice za medije sad je pretio vučiću i to u prisustvu policije :)

TOŠO NE LOŽI SE NA MAFIJAU, IMA ACO DA TE APSI!

Kakav marketinški trik vlasti, majko moja, još mu ovaj kao pretio, ovi dižu nivo bezbednosti coi, nebi me čudilo dispadne i treći atentat na tomu, baba izgubila kontrolu nad vozilom i presekla precednikovu kolonu, a na to dačara izjavljuje, ako mogu ja stačijem mogu i putari dočiste puteve, xexe, ala sam im šukn'o hehe...

НЕ ЛЖИМ СЕ НА МАФИЈАУ, НЕГО МИ СМЕШНО ОВОД АНАС! БАШ МЕ БРИГА КО ЈЕ МАФИЈАШ А КО НЕ; ВАЖНО САМО ДА ЈЕ ДОБАР ЧОВЈЕК! ДОСТА СКО РАТОВАЛИ ЉУДИ! ЈА КАД САМ БИО У МАКАРСКОЈ ПРЕ ДВАЈЕС ГОДИНА! ИХ И ОНА ПЛАВА, КАКВА ДЈЕВОЈКА ТО БЕШЕ! ПОЗДРАВ ЗА БРАЋУИ ДОБРЕ ЉУДЕ!

http://www.alo.rs/resources/img/08-10-2012/intext_big/55469-aleksandar-vucic-01-ras-foto-goran-sivacki.jpg
И ту ти ја њему лупим аперкат, кад ми он рече да нећу дочекати следећу рунду.

ACO UHAPSI OKSA
OKSE OKLE PARE ZA KTITORA