Prijava

jel ima neko kartu da prodaje da nije zapad 2? sad sam bio na kasarni, i imaju jos oko 100 karata, al sve su zapad 2...to je balkon...prosle godine sam se tamo posteno smorio sa matorcima okolo

pardon, kasi, ne kasarni :D tj blagajni

идиотски ми је то што се као главни хедлајнер наводи Ладно Пиво. Ко слуша то јеботе?

pa je l' ima karata po korner šopovima i tim sranjima? :S

Идем ја.
Улазим око 7, на блок аут.

Сосе, тешко ћеш за партен да нађеш сад...

Pustiće sutra još karata za parter, posle na 12, na bagajni Spensa, pa trči ;)

Doppia_Leonessa

Pustiće sutra još karata za parter, posle na 12, na bagajni Spensa, pa trči ;)

ako si me zajebala, sa spensa ti dolazim direkt na kucnu adresu..iamm tvoj IP...znam gde zivis

Srećom pa sam daleko... kontam da ćeš odustati na pola puta! ;)

Обично избегавам да дајем мишљења о овме, ал морам да кажем:
Боли ме курац да дајем црвену да стопедесети пут слушам 50% бендова који се сваке године понављају

Ај направимо неко мини олупљање тамо, м? Ја капирам да бих можда и ишао, иако баш и не готивим те бемдове.

На јелен топ 10 је било окупљање мало. Могло би и овде.

Ја идем, ал' папучарим, са цуром, њеном сестром и њеним момком. Бићу од Сарса до краја Хладног Пива, партер, па ко ми има број а умире од жеље да ме види, нек' ме цимне. :)

Доста ми је било што сам те гледао на окупљању у нс. И тебе и Јебача.

Шалим се, пронаћу те тамо. :)

Наћемо се, да задрамимо. :) Мени се музички програм свиђа максимално, на Ортодоксима сам био на Бир Фесту 2 пута, оба пута су развалили људи, Хладно Пиво још нисам слушао уживо, тако да ми је то једна од жеља одавно, Атеист Реп исто, Ритам Нереда обожавам, Дубиоза, Босанчероси, задраме га стално. Треба се добро најес' и понијет' пара за пиво, да се издржи темпо. :)

Важи :) Слушао сам Хладно Пиво на Водови, и Сарсе, одлични су :) Мада нећу бити на Сарсима, и Ортодоксима, зато што мислим да су они пре 7, а у 7 улазим, на Блок Аут. Е има тамо да се једе хот дог :)
Вућемо спид.

Ја бих дошо само због Бараба, али ми далеко а мрзи ме да идем и на ово што сам већ договорио.

Хахахаха јебем вас надрогиране, ја ћу да будем чист, због мале. :) А Сарс и Ортодокси су у 5, односно 15 до 6. Треба издржати 7-8 сати концерата, ало. :Д

Јеботе, ја сам требао да идем претпрошле године па сам добио температуру 40 са нешто и испушио, прошле године нисам имао с ким, а сад имам с ким и још су Ортодокси ту а у 10 ујутру тог дана идем на припреме на Перућац. Докурца.

YeahBatch Ја бих дошо само због Бараба

Исто.

Онда, море неко окупљање да се искомбинује?