Prijava

Е 'вако, предлог Ареи Куен-а да се отвори засебна тема за скуп, да виду људи.

Пишите ако сте за, када улазите у салу и све. Да можемо да одредимо термин.

Ево и листе
16.00 otvaranje ulaza dvorane
16.05 video koncert iznenađenja
17.00 S. A. R. S.
17.35 Bez prekida bina Impuls
17.50 ORTHODOX CELTS
18.30 Bez prekida bina Žuta minuta
18.45 BLOCK OUT
19.25 Bez prekida bina ZAA
19.45 EYESBURN
20.25 Bez prekida bina Iskaz
20.45 ATHEIST RAP
21.25 Bez prekida bina Saša 21
21.45 RITAM NEREDA
22.30 Bez prekida bina Trula koalicija
22.50 DUBIOZA KOLEKTIV
23.40 Bez prekida bina Čovek bez sluha
00.00 HLADNO PIVO
01.?? IZNENAĐENJE
01.30 Bez prekida bina Feud
01.50 SVE BARABE

Ја сам за, у салу улазим око 5, кад почне Сарс и остајем до краја Хладног Пива, значи некад до 1. Треба издржати, сунце ти јебем.

Тамо сам најраније у 6. Најбоље је кад буде нека паузица, неки лошији бенд на бини без прекида, па да мало чамопри, попијемо које пиво и потучемо се.

Може. Ја капирам да бих дош'о раније, па докле стојим.

Јебено једва чекам аааааааааа! Какве ли ће ту само шутке да падају, не могу ни да замислим. Морам ципеле оне зимске да обујем, да газим.

Хахаха. Биће до јаја, има да се обучем као клошар, прошле године ја набацио нов џембер, цимао сам се цело вече да га не сјебем у шутки лоло.

Шта има џемпер, строго неку мајицу и преко јакну, јакну под трибине и удри. :Д

Биће тамо они курци за јанке, као даш јашу, 30 динџи и чува ти цело вече, само мораш да сачуваш број на ком ти је окачена, да ти је нађе после :Д

Е то за јакне је до јаја, не мораш се цимати кад те пиво уради гдеш са јакном.

Ајде? Одлично, треба број сачувати. Даћу малој, нек' се она бакће око тога, бар да имам коме да серем ако ми ко украде јакну. :)

Ja dolazim, al nisam na parteru... i ne znam da li ću doći pre 7

Е је, а неш моћи да сићеш.
Нема везе, ми ћемо да се довикујемо лоло.

Купи пива па нам добацуј. :)

Čuj ba neće moći da siđe, pa nek skoči. Nisam nikad vido da ljudi ostanu na tim tribinama. :D

Не може, има обезбеђење, прошле године смо нудили једном дебил 1000 динара да пусти ортака да сиђе, није хтео.

Промените назив теме у "окупање" у складу са кадионицом и разнопразним питањима. Само сугеришем, но офенс.

Ja sam za šankom, pa ko voli neka izvoli.

Dovodim i Algebru, moram da vam pokaže moj dupli. xaxxaxa

Добро је, има нас. Колико вас из Врбаса долази?

Из Врбаса, биће 50 људи лололо. Ми сви заједно возом, ал одвојићемо се ми вукајлијаши, дођће можда онај са крестом што је био на скупу, ал без кресте овог пута, перовић не иде, потхеад иде, ићи ће Хенри Летхам. ТО је то.