Prijava

a 'de ti je igraonica?

a jebi ga Nat...mrzi me da kucam opet...

Aloha....

za tu sirotinjsku vrijantu, 20-30 ljudi moze da bane kod mene u igraonicu, al od pola 10, 10...do 9, 12-tog imam rodjendan...

Periferija...Miljakovac 2...

Kakva bre sirotinjska varijanta? Pab k'o pab, samo imaju dole u suterenu prostor za organizovana okupljanja, sve regularno, još i bolje jer je private.

Aj Nato ti to sve lepo smisli, dogovori, pa javi kako ćemo.

Dakle varijanta kupite sta cete da locete, ponesete u kesi, ako ocete da jedete isto tako kupite, nema na periferiji nista posle 10...al imate prostor...tako, 40 ljudi komotno...

samo je Miljakovac 2...

jeste jebiga, za vas iz kruga dvojke....

Javio, lakše je da dođeš ti do grada :))

do slavije 20 min basom...

Jeste Nat, lakse ali ne znam kakav cu biti sa parama...ako slucajno tih dana svratim negde, na primer na tiganj, pa mi treba ta lova od rodjendana da se vadim onda mi daleko i skupo da se cimam u grad....

ako budnem dobar pa obilazim kladionicu onda mozda i dodjem...

ja zbog vas, kontam vi se okupljate da kenjate, bitno da nije ladno, da ima casa i pepeljara i pica...pice, C kao Curka a ne kao Cipele.,..

a i u pravu ste, igraonica mi je tako, ko seoska prodavnica...nije bas neki fenseraj...:)

Jao bre kakav si ti kapitalista kad nemaš za pivo? Ugledaj se na ove studente koji od usta odvajaju za okupljanje, ccc.

u mislima sam s vama, rado bi došao da nije između dve nove godine i jednog Božića - imam dosta viška meseca na kraju plate...

Eee, stavi mene pod mozda. Sanse za moj dolazak 10%, iam rodjendan 13-og, a morao bih i neke moje ljude tamo da cimam za prenociste.

biće nezasluženo odabranih defki, recimo negde 7-8.
"Platio mi pivo, ide odabrana."

Jebiga, došao bih, ali moram da vjenčam jednog od najboljih prijatelja.

Ako neko bude išao sa pravca NS sa svojim prevozom onda može da računa i na mene,a drugačije ne mogu,a vrlo rado bi došao.
Čisto sumljam da će neko svojim sopstvenim prevozom ići iz tog pravca,ali ako slučajno neko bude hteo da ide može da računa na mene i naravno izadje jeftinije ako naletimo na još nekog ako bude hteo da ide.