Вукајлија мобајл

  1. Predlog:

    Da se na cet doda opcija, uploada slike sa uredjaja.
    Da se ne mora 100god. Cimati oko uploada po kurcima..

  2. Ово што Рус каже
    Ајде Кајзене ее

  3. paa onda mora skladiste sajt da ima a to kosta i koci ovaj server

    los prijedlog

  4. Samo postavi sliku na cet u vidu linka??

  5. Mirko005
    "Baš je moćan ovaj NekoOdNekud" 14.01.14
    TacaCZV
    "Volim te NekoOdNekud" 23.05.2014

  6. Zar mi nije dobar opis profila?

  7. brt. vuka je jugoslovenski 9gag, zasluzuje da bude u app store-u!

    e sad. pitanje je da li vlasnici sajta to hoce i da l' im odgovara... lako bi se nasao neki iOS ili Android programercic..

  8. Meni to skoro palo na pamet, pančevac programer, ceo svet sve pretvara u aplikacije da bude dostupno svima, Vukajlija jok. Lolo

  9. E to da je kao 9gag si potpuno u pravu

  10. Kome treba jebena vukajlija na telefonu? Pa haha.

  11. Kad može mail.ru, što ne i Vukajlija?

  12. Kenjalo se o ovome jedno 100 puta, epilog, ako postoji dobra mobilna verzija sajta, app nepotrebna. Poyy

  13. A VUKAJLIJA ZA FIKSNI?
    AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

  14. I da ima aplikacija nema trika da bih instalirao, neko da mi vidi u telefonu vukajliju jebenh, pre bih pornhub aplikaciju drzao na pocetnom ekranu

  15. A VUKAJLIJA ZA FIKSNI?
    AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHH

    SkechOdZove XD

  16. Дионyсио
    Кењало се о овоме једно 100 пута, епилог, ако постоји добра мобилна верзија сајта, апп непотребна. Поyy

    пре 36 минута

    ФБ има треш, али употребљиву верзију за прегледач, ал' зато има кул апликацију. Мсм да је тако боље...

  17. Вукајлија за фиксни:

    позовите 0900 ВУКАЈЛИЈА (885255452).

    Цена позива 100 РСД по сек.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.