Prijava

Udaranje, iživljavanje nad nemoćnim bićima, da li ste bili svedok takvog monstruoznog ponašanja? Videla sam u nekim pet šopovima da je kavez papagaja prljav, da papagaji nemaju čiste hranilice i pojilice, da im perje nema sjaj. Ima jedan slučaj u Subotici gde je vlasnik mini pet šopa izneo na ulicu kavez sa dvadesetak papagaja, a napolju skoro minus. Jadnici su se skupili i drhte koliko im je hladno (izvor informacija samo meni poznat).
Prebijanje i bacanje mačaka sa zgrade, i nedovoljno uhranjene životinje.
Pišite o svemu što znate da se loše dešava malim i krupnim životinjama.
Da li mislite da bi trebalo podhitno nešto uraditi ili ćutati i okretati glavu?

Ako posoji već ovakva tema (ja je nisam našla), neka sad kaže ili neka zauvek ćuti. :)

Jednom sam prisustvovala klanju teleta.. moram da priznam da mi je bilo zanimljivo da gledam raspored unutrašnjih organa..

Hahahahahaahhaahahahhahhaahaha e lude li ove žene. :)

Ја сам убио кокошку каменом.

Sram vas bilo. Na lomaču!

koga boli kurac za papagaja

Naprvai vako nešto, samo turi papagaja.. da podigneš svest građana
http://distilleryimage1.instagram.com/a70bb05e9a0c11e1abb012313813106f_7.jpg

Ja sam obesio pile kad sam imao 7god. Evo, sad se kajem zbog toga :(

Do jaja, za ovakvu temu je baš bila potrebna fotka jebenih sektaša iz PETA. Šta ih boli kurac da li ću da jedem meso. Nagledao sam se klanja domaćih životinja jer mi je pokojni deda bio mesar, ali to svakako ne spada pod naslov teme jer su one namenski i bile gajene za to.

Ja da sam vlas sve bi poapsio te maloumnjake iz pete
Što se teme tiče nije ništa novo.Ja čuo da se kao osniva i kod nas oni panduri za životinje što ima u Americi al kontam da je lažna vest

naše pandure boli kurac i za ljude, a ne da još brinu i za životinjke.

Moj drug kad je bio mali ubacio pile u bure s rakijom da vidi može li da pliva... i ono se udavilo, i on nije smeo majci da kaže.. i posle oni pili rakiju i komentarisali kako ima neki čudan šmek

Ovo za petu se zajebavam, ako niste izvalili :)

Čupao sam noge skakavcu, da ne može da skače, da može moja škorpija da ga pojede.

Jednom smo drugar i ja uhvatili mačku, možda smo bili 4 razred, i bacio mi je na volej, ja je zveknuo a čovek od preko puta 'hoćeš ja tebe tako?'
Sad mi krivo.

I da, isti taj drugar i ja smo pravili koplja i gađali mačke. Bilo je dosta uspešnih pokušaja.

LAVANDA! COME TO US! YOU HAVE BEEN SUMMONED!

Избио сам керу зуб кад сам га спичио ногом у вугла. Изнервирао ме опасно, добро је прошао.

Ja sam upucao vrapca iz vazdušne puške, da ne preterujem sa jedno 15 metara i nije mi bilo krivo,ispao sam faca pred dečurlijom. Hteo sam posle da ga pojedem ali mi mama nije dala.