Prijava

Je l' dogovoren neki sistem borbi?

Jebača izgleda boli kurac više za Šaćiri.

Aj da neko iz saveza odluči do kada traju prijave, da bi znali poslije kakav ćemi sistem borbi

EDIT: Moj prijedlog - večeras do 00:00h

Ljudi ja ne mogu da pišem ništa u sledeća dva, tri dana tako da ne računajte na mene...

Pa i ja sad ne pišem nešto dobro jer mi je ispit u utorak. Ne moramo se "mlatiti" odmah po okončanju prijava.

I ne znam zašto uopšte hoćete da se borite kad je moj tim najjači. A i namjestiću.

Ja se slazem za taj sistem da se napise defka za svakog borca (pise predsednik kluba) i onda npr. fajt 2 borca i onda koji birac ima bolje ocenjenu defku pobedjuje.

zapravo mislim da je bolje da objavljuemo tekstove ođe na forumu pa da glasaju predstavnici saveza. Ne bi bilo loše što reče Džoni na temi našeg kluba i da nam neki ljubitelj ovog plemenitog sporta među modovima pomogne pri organizaciji.

Otovrimo posebnu temu, gde bi pisali u vidu definicije borbu između dva ptaršija. Ograniče se tekstovi jer ja bih mogao da pišem pet dana bez prestanka i onda određena grupa ljudi glasa. Recimo četvoro. Na kraju, ako je nerešno, onda ćemo ubaciti "Glas naroda" a to su oni koji slučajno banu na temu.

Jel mogu ja da budem šiptarski Đango? Ono kao Spartak, samo u Kosovi. Imam šiptarski nik, mogu da počnem da pišem lj umesto l i tome sljično.
Jednog dana ja ću da povedem veliku Šaćiri pobunu, ima da vam povadimo bubrege i progljasimo svoju republjiku. Alj u borbama da budem kao neki boss na kraju, ako sve prođeš da ja budem kraljica, ne da se borim sa ovom sitnom boranijom što ne zna handžarom da rukuje.

Moźete da me streljate, ali ne i da me streljate! Moja ideja źivi, Kosova źivi. Kosova republjik! Svi šaćiri, ujedinimo se, zbacimo ćetnike!

Streljajte ga dva puta, za primjer ostalima.

Al prvo da mu izvadimo bubreg, i zarada od bubrega ide za bakljave :D

Odrubite mu glavić...

U arenu ćeš ti nama, pa da te Sulejmani proburazi.

Подносим неопозиву оставку на све функције у Савезу.
НапушЋам место у Скупштини Шаћирлигаша, као и место генсека и препуштам га неком млађем, полетнијем и енергичнијем, јер више немам снаге да се хватам у коштац са проблемима у такмичењу, а и имам приватне проблеме који су ми у овом тренутку приоритет. Савез је доживео препород и процват под овим руководством на челу са Господином Скочковићем и драго ми је што сам и сам био део ове историјске епохе.
Овим путем желим да се свима захвалим на указаној подршци и поверењу и уједно да мом наследнику, сарадницима и свим председницима клубова пожелим срећу и напредак у даљем раду.
Искрено Ваш,
Веверица.