Prijava

U skoro sam čuo dobar jedan jako, nisam znao do sad, na pesmu dare bubamare:

KAŽU DA SI S KOSOVA
PO GRADU VALJAŠ PARFEME

I naravno u kosovarskom duhu:

SEDIMO ZA ISTIM STOLOM
ŽIV MI TI ŽIV TI JA

Слушам неку стару песму од Љубе Лукића и крећем да мењам рефрен:

КО ТЕ ГУЗИ ОВЕ ЗИМЕ,
КО ТИ ПИПКА ВИМЕ
КО ТИ НОЋАС ДЕЦУ ПРАВИ
МОЈ АНЂЕЛЕ ПЛАВИ

gaidin
Cokoladu krao sam
u muriju pao sam
zgazice me kao picku
znao sam.
Zna li neko koja je ovo pesma u originalu? Ovako smo je pevali kao klinci.

Mile Kitic-Gubitnik

Sa Franceskom Toldom sada sedi Eto'o...

ПОДСЕТИ МЕ ШТА ТО БЕШЕ ЉУБАВ
ИБАЊЕЗ БИТИ ЗАЉУБЉЕН!
https://m.24sata.hr/media/img/f7/2d/8732a61ce8a3441c48ea.jpeg

ШТА ТО БЕШЕ, ШТА ТО БЕШЕ ЉУБАВ И БАР
https://besplatnadostava.rs/2170-large_default/natreen-zasladivac.jpg
БИТИ ЗАЉУБЉЕН

Neko da se trudi ne bi mogao da bude ovako neduhovit

A mogao je postovati samo ovaj donji refren i shvatili bi poentu i bilo bi smešnije po meni, Ibanjez je totalno nepotreban

Јеботе колико сте глупи да тражите духовитост и хумор у теми која је сама по себи оперисана од било каквог озибљног хумора већ обилује глупостима.

Псето, духовитост је теби слаба тачка јер није хумор засмејати самог себе и пар оних око тебе који то повлађују док се истоварујеш. То што је теби квалите испред кванитет, на значи да поседујеш квалитет. А и види пост изнад мог. Много је глупљи па ниси срао по њему.

Mozda zato sto se ja slihtam psetu pa me nije isprozivao ili mozda zato sto je bolji od tvog ili mozda zato sto si Cupricanin, a ja nisam? Ima hiljadu razloga zasto... sta te realno boli kurac da l' te neko proziva, i onako je 98% sadrzaja cisto sranje, bez ikakvog smisla svako tera nesto svoje, i boli ih patka za sve... Opusti se, covece, nije vredno nervirati se zbog nekog random lika na sajtu niti zbog virtualne stvarnosti koja se zivi ovde...

Твој је глуп на исти начин као мој. Код тебе Толдо, код мене Ибањез. Тема и служи за лупање глупости. Оно не знам који је курац Псету. Нит сам му упропастио неки посао, нити сам га израдио за неке паре, нити сам му јеб'о девојку или жену (бившу) па да је љут. Пун ми је курац будала који мисле да су занимљиви, ако мене прозивају.

Ahhahahahaha najjace je ovo pravdanje sad i objasnjavanje

Дефинитивно овог Маестра није Деки довољно истукао.

ono što ja cenim na ovoj temi između ostalog jeste pogađanje i uklapanje broja slogova u stihu, što u fenderovom primeru nije zadovoljeno, pesma u originalu ide "i bar na tren" što mu dođe 4 sloga, a "i ba njez" 3 sloga, tako da ne može da se otpeva lepo nego bi moralo fazon "i ba njeeez" to njeeez da se produži da zvuči kao 2 sloga da bi se uklopilo, a nije to to
tako da je možda pseto na to mislio, nije mislio ništa lično možda

da se zobe ibarnanjez to bi bilo super

Па баш на то ЊЕЕЕЕЗ (продужено Е) сам и мислио.

ok to, mada sam opet više zagovornik stava da se baš poklopi taj broj slogova, da ne moraju da se otežu neki slogovi da bi se uklopilo, lepše zvuči složićeš se

zajebana je to nauka parodiranje stihova, ljudi ne shvataju to previše ozbiljno

Fendere kad dodjes na temu javi mi se da ti objasnim

Шта да ми објасниш?