Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. јел текма у 9 ил 8?

    ETO KAKO GROBLJE NE ZNA NI KADA IM KLUB IGRA A KAMOLI DA BUDE U PIJONIRU PIH KAKVI FOTELJA NAVIJACI SAMO ZNAJU DA KUKAJU NA SUDJENJE KAD VIDE LEPO USPORENI SNIMAK IZ FOTELJE I DA VICU TO DULO PSUJ TO DULO GEPEKUJ TO DULO UDRI SUDIJE DA NE SVIRAJU NISTA BOBIJU IPAK JE MNOGO JAK I VELIKI NEMA SMISLA NEMAMO PEKOVICA VISE

  2. Veliki je on gospodin. U pičku materinu.

  3. Pitao sam nesto majka mu stara

  4. Nemam pojma brt

    Aj izbanjavaj sa cupavim cigojnerom

  5. Ne znam Bohore. Zadovoljan? :)

  6. Bohore, prijatelju dragi, ako ne bude, javi mi se na fejsu, daću ti svoj SBB d3GO nalog kako bi mogao da bezbrižno gledaš silovanje Pavlakino.

  7. Ma gde da banem žena mi došla pusti me u kurac oću da se roknem
    Hvala braćo.
    Slepi, mi treba neka aplikacija ako oću na tel da gledam?

  8. Слепи
    Bohore, prijatelju dragi, ako ne bude, javi mi se na fejsu, daću ti svoj SBB d3GO nalog kako bi mogao da bezbrižno gledaš silovanje Pavlakino.

    Mos mu das d3go nalog koliko hoces, mora da bude na SBBovom internetu

  9. GAZIMUDO NE BOJKOTUJ POSTENE DELIJE KOJE OCE DA GLEDAJU UTAKMICU IONAKO NAM NISTE DALI NI JEDNU KARTU PEDERI OBICNI

    #TREBA NEKOM KARTA?

  10. На неким интернетима ради, нпр ортак је на Ориону користио најнормалније...

    Нек проба ако оће, шта му тешко

    едит: Да Бох, треба ти ова апликација
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zappware.twintv.d3

  11. strasno sta se radi

  12. Saću vidim. Ti mi šibni u pvt sve sto mi treba

  13. Saću vidim. Ti mi šibni u pvt sve sto mi treba

    ено ти, послато

  14. Je l moze neki stream dobri ljudi?

  15. ко је бре овога пустио на терен

  16. Namestio sam d3 go i svaki ali svaki kanal mogu da pustim osim pogadjate SK1

  17. hahahah kako to jebo ga pas? :OOO

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.