Prijava

Форум гута постове, па избацује касније по више комада истих, па враћа опет на оно како би требало да буде, па опет обрће. Изгледа као да се свако свађа са самим собом.
Ни на чету ништа боља ситуација није, избацује поједине постове после 15 минута, а поједине избаци одмах у 5-6 примерака.

КАИЗЕН ДУРАДИ НЕШТО!

ЕДИТ: И ово што каже Гаидин. Са фона кад се остави коментар на нешто, враћа на последње коментаре дефки, а кад се остави нешто на форуму, избаци "страница је обрисана или никада није ни постојала".

Sa fona je jos gore! Desi se da me nakon kucanja posta baci u komentare! A ja na forumu! Nidje veze...

Раде ли реакције како треба?

То је битно, ко јебе форумџије и четџије...

To sa fona je i kod mene slučaj, vrnem gde sam bila pa osvežim.
A ovo zeza pa zeza.
Kazan dispeče rakiju!

Dajte ljudi sredite ovo. Baguje kao retko kad, prebacuje na desete teme, kasni sa postovima, izbaci par postova...

Čitam ovo i čini mi se da čujem neko pucketanje, mislim da dolazi iz pravca Kaizenovih prepona ;)

Znam i ja da ga boli kurac. Možda bi se i iscimao da nije ovog usranog nadmetanja u reakcijama, ovako nema ništa. :)

Jel se neko nadmeće, nešto slabo to prolazi kod ljudi ili mi se čini?

Neam pojma, slabo zalazim tamo. Al pucaju minusi samo tako, zato što ja neću on duzme nagradu nego oću ja duzmem! :D

KAZANE, POPRAVLJAJ ČET I FORUM JEBEMU KULER OD SERVERA!!'1

БАГУЈЕ ЧЕТ, БАГУЈЕ ФОРУМ, БАГУЈУ КОМЕНТАРИ!
ОЋЕ ОВАЈ ДА СРЕЂУЈЕ ТО ИЛ ЈОК?

Ео јављам да је конектовање с видеорикордера благи ужас. Сређујте то

Ладно нико није написао/оставио слику - Кајзена боли курац нити спамовао са - ГАЗДА дуради нешто. Напредујемо...

Ja se izvinjavam, ali koji je jebeni kurac ovom sajtu? Jutros normalno radilo, sad kad otkucaš post i stisneš POŠALJI - izloguje te!

Да је газда увео бијелу верзију не би баговало вако

Proradilo.

EDIT:ne radi.

Нема везе, ми волимо кад нам прича простоте.

Нешто са реакцијама сто посто.