Prijava

Што си сеља СЕЉО? БРРРННН

Kockasti stolnjak vicem zeni da turi na astal,da se osecam ko u kavani,kad nekad na kratko dodjem kuci SELJO

Dižem brisače ko mi parkira na MOJE mesto SELJO

Кад дочекујем госте у дневној соби и кухињи преко целог зида ставим натпис:
ДОБРО ДОШЛN ДРАГN ГОСТN!

ГОСТОЉУБNВ СЕЉО

Kad na matematiki neko vikne da je dobijo koordinate (1,1), pa ja brže-bolje viknem "ZA KOGA?" SELJO

Sa drugarom na jednoj zurci komentarisemo neke cave, u momentu kad je stala muzika izderem se ko budala: " Sto se mi lozimo na picku, kad to smrdi!?" SELJOOOOOOO!

Kad padne sneg, a igra se fudbal, ja pravim grudve od snega pored terena iili na tribinama pa gađam pomoćnog sudiju je nije pokazao da je oPsajd, a i gađam protivničke igrače kad izvode aut ili korner.

OPSAJD, BRE, SUDIJA!

HULIGAN SELYO

Kace pre'ladim i nos izbacuje zelenog ljigavca uzmem peškir što sam onomad u svatovima dobijo i rokam unjega ili otvorim pakovanje salveta što mećam gostima u tanjir kad dođu, nisam pička da koristim flafičaste maramice! Štać kacam SELJO!

ŽVIZDIM KO PAVIJAN ZA ŽENAMA I SVIRAM PIČKAMA IZ KOLA KAD JEDNOM MESEČNO ODEM U GRAD! SELJO UDVARAČ

Zivim na selu - SELJO.

vadim grumen iz uveta u redu dok vrhunska picka bleji iza mene

ZIMI POLIVAM BRVNO VODOM PA NABACAM SNEG PREKO DA SE NAROD KLIZA I PADA U REKU DOK GLEDAM SA STRANE I SNIMAM MOBILNEM TELEFONEM. AKO UPADNE NEKA DOBRA SNAJKA PRITRČIM DA POMOGNEM.

Mljackam kad jedem jel mi tako sloađe seljo

ŠUTAM SVASTIKU ISPOD ASTALA KAO SLUČAJNO DA PROVERIM DAL OĆE SE JEBE! AKO SE NASMEJE OĆE! SELJO LAZA MAGISTRALA

PLJUJEM U DLAN KAD SE DOGOVORIM SA ČOEKA PRE NO ŠTO SE POZDRAVIMO I IZLJUBIMO TRI PUTA! SELJO BIZMISMEN

Za Božić selektujem sve kontakte u mobilnom i pošaljem poruku MIR BOŽI XRISTOSE RODI!

NOSIM TRI BROJANICE I PSUJEM DVANAEST APOSTOLA SVETU NEĐELJU I VARNAVU! SELJO JERETIK

GROKĆEM DOK SE SMEJEM KAD SŽENOM I ZDECAMA GLEDAM KURSADŽIJE A JES SMEŠAN SRBIN LEGENDA KAKO UVEK UJEBE HRVOJA HAHAH KRALJ! SITKOM SELJO

ШУКНЕМ ЖЕНИ ШАМАРЧИНУ АКО НЕЋ ДА МИ ДОНЕСЕ РАКИЈЕ...

ТИШ МЕНИ ОДРИЧНО ГОВОРИТ, А-А..

СЕЉО СИГУРНА КУЋА

НЕ БРИШЕМ ГУНО КОЈЕ ОСТАНЕ НА ВЕЦЕ ШОЉИ, ЈЕР МЕ БОЛЕ ЛЕЂА ОД МЕШАЛИЦЕ

СЕЉО ГОВНАР