Prijava

- Шта је то мало црвено на слово П?
- ???
- Па малина.

- Шта је то мало црвено на слово Ј?
- Јагода.
- Не. Још једна малина.

- Шта је то мало црвено на слово З?
- Не знам.
- Забога, још једна малина.

Isli dva čoveka ulicom i jednog od njih zgazi valjak i ovaj drugi što njega nije zgazio valjak pita ovog brate jesi dobro a on mu kaze brate boli me sve zgazio me valjak pusti me

Udje jedan covek u zenski frizerski salon i pita da li moze sisanje i ona gospodja sto radila ga iskara iz radnje napolju

Bili muz i zena i sad zeni se jeo rostilj usred zime i ona smarala muza tako ceo dan i on izadje po snegu raspali rostilj covek kasnije dodje zena njegova i on joj se zali kako je hladno kad napolju zimi na skari peces rostilj i ona ga zvekne po tintari i kaze mu pa vole jedan sto nisi obuko zimsku jaknu dok peces rostilj

Kasnio jedan mlad mladic na fakultet i trcao da stigne trolejbus ali mu sofer zatvori vrata pred nosom ali ovaj mladic je zapamtio kako izgleda taj sofer i usao sutradan u trolejbus koji je ovaj vozio i kaze soferu majstore sto si mi jucer zatvorio vrata pred nosom a on mu na to kaze idi pa se leci

Igrali građevinski radnici fudbal i u jednom napadu svi stanu vikati na jednog što je vodio loptu:
- ŠUT, ŠUT, ŠUT!!!
On mukuca pod pritiskom šutne i omaši i iznervirano počne da psuje ove što su vikali, a oni mu kažu:
- Ma Mile, nismo mislili na taj šut, jesi glup ko kurac.

Nekoliko godina pre fatalne overe išao Rođa Raičević da završi belo. Standardna šema nije funcionisala to veče, pa došao Rođa do broja nekog novog lika. Završi Rođa nešto što je trebalo biti belo a u stvari je spid. Rođa povukao mnogo misleći da je samo slabija roba, ali je brzo skapirao da mu lerdi uvalio spid. Zove Rođa dilera da mu se najebe keve.
- Jebem ti sve, šta si mi ovo dao?
- Rođo, brt, bila greška, ispravićemo sledeći put. Jesi ti dobar? Sve okej?
- U zemlju sada pao bih od spiiiiidaaaa...

http://replygif.net/i/104.gif

ide onaj čupavi gitarista iz grupe Legende ulicom i sretne druga iz vojske i ovaj mu kaže de si legendo

Koja je razlika između slona i medveda?
- Jelen ima rogove.

Udje jedan covek u zenski frizerski salon i pita da li moze sisanje i ona gospodja sto radila mu ga posisa.

Kako psuje crnogorski influenser?

- Whatsapp ti jebem.

Kako se zove pisana forma u kojoj se životinjama pripisuju ljudske osobine? - Basna.

A kako se zove forma u kojoj se ljudima pripisuju životinjske osobine? - Bosna.

Kako se zove šiptarski pirat?
- Kosovarrrrgh!

- Zašto u Harlemu ima toliko drveća?
- Javni prevoz!!!!

najbolji koji sam smislio
-kakav je pevac darko lazic?
-debeo

Kako se zove duh koji ne može dizati teške stvari?

Bruh