Prijava

Juče sam gledao jednu utakmicu pod veoma čudnim okolnostima. Navijao sam za jedan tim, a ako pobedi onaj drugi, to odgovara trećem čiji sam navijač. Nije bilo sekiracije, ni zbog čudnih sudijskih odluka, ni zbog eventualne sumnje u nameštenost (ja bih sumnjao i da igra tim za koji navijam, što sam par puta i napisao za neke fudbalske utakmice).
Najčudnije mi je što su navijači pobedničkog tima ushićeni, ne zbog pobede već zbog nekakvog navodnog porasta forme. Moram priznati da sam ja video pad forme jednog tima, a porast forme drugog ne. Ipak sam ja subjektivan, a objektivnim prepuštam da mi objasne moje zablude.

Доже, право си суптилан. :)

Doze, nek si ti nama gledao kosarku. Znam da si se smorio sto nije bilo 2793 poena na poluvremenu,al ko sto si rekao, ovaj jedan tim je u padu forme, a ovaj drugi je standardno dosadan u napadu. A i ovaj treci nije nastupao.
I nema veze sto je namestena tekma, dokle god taj treci tim ima neku korist.
Jedino me cudi da nisi pomenuo odredjenu domacu zivotinju, pa me interesuje da li si dobro? :))))))))))))

To je bio cilj ;-))))
Sve je obavijeno velom tajne...ne zna se na šta sam mislio.
Btw, meni je Čakarević do jaja igrač, a nadam se da će dobiti priliku to i da pokaže ako ne u crno-belom, onda u crveno-belom dresu.

A meni lepo, u petak sam na svom terminu šutirao 7/10 za tri poena...

Doze madjijo, zameni nam Cakara!

Доже, ја те јавно позивам да дођеш на тему КК Партизан и напишеш мишљење о утакмици. Ако те неко отера, ево, идем и ја са исте теме. Није ово тема за то, а и сад смо "подигли форму" и нису сви тако нервозни као раније. :)

Nemoj Truce, od silne Dogove subjektivnosti, bili smo u iskusenju da predjemo da navijamo za FMP.

Добро, газимудо, ти ако си објективан ти први баци камен.

Aman bre ako za boga znate nemojte ovu temu da pretvorite u prepucavanje Sekundaraca i Glodara :)

Ja nisam nikoga imenovao sem Čakarevića u pozitivnom smislu.
Truće, neka hvala. Bolja vam je tema otkad mene na njoj nema. Prava navijačka.
To je ta vera u tim za koji navijaš!

Šta mislite ko osvaja NBA ove sezone?
Ja bih voleo da to bude Oklahoma, ali plašim se da će biti Majami.

Šta mislite ko osvaja NBA ove sezone?

Ја бих волео да буде Сан Антонио, али још увек не видим како ће ико да победи Мајами. Узгред, није да сам гледао више од пет-шест утакмица ове сезоне. :)

E da, gotivim i njih (veće staraca), ipak ih trenira naše gore list ;-))))
Meni ove godine NBA k'o LŠ u fudbalu, maltene baš me briga ko će da osvoji samo da to ne bude Majami/Barselona.

Пејсерси их могу добити.... 2-1 мислим да Индијана има скор против њих ове сезоне....

Mislim da godinama nije bio veći jaz između Istoka i Zapada, naročito odlaskom Dwighta u Lakerse. Imamo Miami, koji je najjači tim lige, Knickse koji imaju negativnu auru i Bullse s osakaćenim Rose-om, koji, iako Indijanac, je veoma bitan igrač. Iskreno, mislim da Miami neće imati većih problema do Finala, voleo bih da grešim. Indiana mi je veoma drag tim, ali se oni mogu nadati prolasku sve dok ne nalete na Miami.

Zapad je dosta ozbiljniji. "Mamuze", koji su mi tim za koji navijam od kada znam za sebe, LAC i Thunder će se boriti za Finale. I dalje mislim da Lakersi, ako i dođu do PO, mogu nešto da urade, ne znam zašto. Inače, drago mi je da su Warriorsi, kao najgora franšiza u istoriji lige, upali u priču o play-offu, ali sumnjam da mogu dalje od prve runde, protiv koga god igrali.

Moguće, kako je i liga veoma jaka i razdor je veći. Najjače dok je Medžik pričao, jeste to sve sprdnja ali lepo je pobediti, posle zajebavate kolege sa Istoka ostatak sezone. :D

Jebote, imate temu za NBA, ovde je sve ostalo. :D

Ма нека, нек' се пише.... ТЕМА МИ ЈЕ ЖИВА.... Три стране догурала....

Сад на Арени2 иде снимак Каха-Реал. Бјелица одличан, Каха водила целу утакмицу захваљујући ненормалном шуту, али их Реал уништава у другом полувремену.

Живо ме занима шта спречава кабловске да поред Спорт клуба убаце и Арену....

Елем, Бартомеу рекао....
http://www.zurnal.rs/2013/03/14/bertomeu-ko-ne-igra-na-jadranu/index.html

Дакле, одбију да нас приме у УЛЕБ јер нам клубови играју ово срање од лиге, а ако иступимо можемо се сликати са Европом....

Јоровић угазио Крку и Игокеа обезбедила прво место. Свака част момцима. Целе сезоне су их сви потцењивали, а они су од првог до последњег кола на челу. Сваки меч који су играли се проглашавао тешким за њих и да ће врло тешко до победе. Нпр. овде су били прежаљени кући против Задра (!?). Да су неки други клубови имали овакву сезону то би била Д О М И Н А Ц И Ј А. Овако ће и даље сви да их потцењују.

Апсолутно су заслужили ЕЛ и ако имало образа ова курчева лига има, учиниће све да им обезбеди да је играју у Лакташима.

На крају пустили химну ЕЛ. Еуфорија на трибинама. :) Боцка требало да уђе у последњим секундама, али није било прекида. Малер.