Prijava

Verovatno svi znaju o čemu se radi, dakle, bez potrebe kliktanja na link koji vodi na narednu stranicu kod defki/postera/reakcija, već kada se iskroluje skoro do dna stranice, automatski u nastavku počne da se učitava naredna, kao što je fora na tumblr-u na primer. Ovo bi, po meni, bilo kul uraditi za definicije/postere/reakcije koji su tog dana napravljeni, tako da se ne obuhvataju oni iz prethodnog recimo. Šta mislite, i šta šef kaže? :)

Ја мислим да си џаба куцо оволики пост.

Ovo bi, po meni, bilo kul uraditi za definicije/postere/reakcije koji su tog dana napravljeni, tako da se ne obuhvataju oni iz prethodnog recimo.

Torima, bate, ovo je diskriminacija. Defka ostari jedan dan i oma da se odjebe. Mada, nije da ih jebemo pet posto i ovako... lololo

Haha imaš pravo smorki :) ne mora tako da bude, ovde smo da debatujemo pa ako se nađe dobra volja ne bi bilo loše :)

Ja sam nešto isto zamišljao, bilo bi dobro...
Još i kad bi se ubacilo i za forum, i sve, i onda npr ako tražim nešto što znam da je bilo pre šurnaest strana, idem "ctrl G" ukucam to i nađem, a ne da listam stranu po stranu...
Ipak, pre će biti ovo...

Ја мислим да си џаба куцо оволики пост.

Jer je nekima malo slabija konekcija, qrac palac, i neće se to uvesti... A bilo bi dobro, da kada dođe do pred kraj strane, da se onda učitava sl. ne da bude odmah učitano sve, nema potrebe...

Јес, ал онда ће бровсери да багују, а камоли ако неко гледа преко фона

A bilo bi dobro, da kada dođe do pred kraj strane, da se onda učitava sl. ne da bude odmah učitano sve, nema potrebe...

Pa da, tako funkcioniše, učitava kada se dođe pred dno stranice.

Јес, ал онда ће бровсери да багују, а камоли ако неко гледа преко фона

Onda to napraviti samo za defke, možda se čitanost poveća, a posteri i reakcije neka ostanu isti jer oni vuku više sadržaja pri učitavanju. :)

to bi bilo vrlo zajebano za reakcije,i sa ovih 3 se muči jadan

Проотив, то мрзим и на сајтовим на којима функционише како треба, а камоли овде где ће све да багује.

Ја мислим да си џаба куцо оволики пост.

bar da uvede okretanje na sledecu stranu preko strelica.

To bi takođe bilo dobro, skromno ali funkcionalno.

Проотив, то мрзим и на сајтовим на којима функционише како треба, а камоли овде где ће све да багује.

Ovo je tacno, plus to sto kazan ni ne cita ove teme, a kamoli uzima predloge u razmatranje.

Uvek se nasmejem kad neko napise kazan umesto kaizen.

kul je to, AL ŠTA TI TEŠKO DA KLIKNEŠ, LENŠTINO JEDNA?!!!?!?

Има брате програм за то, ја сам пре инсталирао. Како дођеш до краја стране он одма учита и тераш даље. Да ме јебеш не могу да се сетим како се зове.

Nemam čime da skrolam!

PROTIV!

AL ŠTA TI TEŠKO DA KLIKNEŠ, LENŠTINO JEDNA

Oseko mi čale kažiprst da ne mogu da pucam ispuške više jer sam ranio konšiju

Има брате програм за то, ја сам пре инсталирао.

Aj probaj da saznaš, probao sam neke addon-ove ali mrka kapa

Nemam čime da skrolam!

Skrol za Hogara!!

Meni se svidža ideja

Perke jo ma men :)

Јебо вас инфинит скрол, мрзим то, као да је кликтање на следећу страницу копање кукуруза на 40 степени. Мртви инфинит скрол. ПРОТИВ!