Prijava

Šećer je otrov, šećer ubija.
Ko se slatko smeje, spavaće k'o zaklan!

Pa to ti je ono ko kad mi kažemo 'smejo sam se ko konj'. Ajebiga za ono drugo, ako nikad nisi bio stvarno gladan ne znaš da ti bukvalno i sirće bude slatko.

nisi bio gladan šećera i čokolade, mi matori smo od slatkog ponekad samo osmehe imali...

I ja sam se isto pit'o kad sam imao negde pet godina i vidim deda pije rakiju. Pitam ja njega: "Deda, što ljudi piju rakiju?" On ka'e: "Lujo, jer je slatko." Probam ja, ma nije slatko. Opet probam, ma gde slatko, ma kakvi slatko, der malo u čašicu kako slatko jeb'oga... Posle sam pao s Ponija sa ploče za letnju kuhinju. Nemojte piti kad vozite Poni na izlivenoj ploči za letnju kuhinju. Rakija nije slatka.

Подржавам предлог у почетном посту. И ја сам размишљао да требају овде мало строжија правила.

Треба мало ону тему за предлагање исто средити: да се забране коментари типа "+1" и уопште да се бришу дупли предлози и подршке неком предлогу, тако да буде много мање страница и бољи преглед теме. Значи, дефиниција може само једном да буде предложена и сваки следећи предлог исте дефиниције се брише. Ако немаш шта ново да предложиш, немој предлагати ни једну те исту дефку по 10 пута. Имаш право на само један предлог у 3 дана, искористи га паметно! хехе

Evo jednog offtopika, znači nije spem ko što sam malopre radio na ovoj temi već oftopik ali vezan za sajt-
Počele PREVIŠE da se forssiraju igre rečima, ALI PREVIŠE. Takve defke me odavno smorile i sve više odaljavaju od daljeg čitanja, jer jednostavno, previše ih ima te vrste, a retko koje vrede i za plus, a kamoli za naslovnu.
kaizen duradi nešto ili ću da postanem ozbiljan hejter kevemi
plus, komentari ispod takvih defki...eto, nije spem, već oftopik i vezan je za temu ovde.

омбре
Ne kaže se A? nego molim!

OPALIM TE GOLIM OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Počele PREVIŠE da se forssiraju igre rečima, ALI PREVIŠE. Takve defke me odavno smorile i sve više odaljavaju od daljeg čitanja, jer jednostavno, previše ih ima te vrste, a retko koje vrede i za plus, a kamoli za naslovnu.

+1, ja ne dajem minuse na ova govna, nego horizontalno položene bandere: ─────────────────.

Kad već lektorišemo, ne kaže se strožija, već stroža...

Gorko se isplakah, slatko se nasmejah, kiselo ga pogledah...
Jel ima nešto za ljuto?

Jel ima nešto za ljuto?

Ranisan

Радијацијо, јеси ти реинкарнација нечија?

Ljuto me je, ljuto me je, zaboljela glavaaa!!

Радијацијо, јеси ти реинкарнација нечија?

U neku ruku da, u neku ruku ne.

Јеси играо Фолаут? лололо

Sad čim vidim da je autor u prvih 500, sumnjaću da je Brusov dupli!

Јеси играо Фолаут?

Nije dovoljno realan, jebeš ti to kad popiješ zagađenu vodu i ne izraste ti treće jajo.

Ја сам сконт'о који је Брусов дупли. Одо' сад да га уцењујем за одабрану. лололо