Prijava

Bili danas ovi lopovi iz kablovske i poiskljucivali mene i zakljucali ormaric (koji je bio razvaljen), nisam nikad nista obijao, pa pre nego sto se oprobam da prikupim malo informacija. Izbaco sam poglede na youtube i ono, kontam, mozda je najbolje ako neko ima info iz prve ruke.
Ako ovo cita neko iz milicije ili sbb-a, samo se salim i nemam nameru da obijam bilo kakve ormarice :D
Inace, predsednik skupstine stanara nista nece imati protiv ove akcije (a i zasto biH imao ista protiv)
ps. bravica je mala, kao ona standardna na postanskom sanducetu

Удри мацолом брате.

Ako možeš da provučeš neku turpiju ili šrafciger između prednjeg panela i kablova, napipaćeš rezu. Rezu gurneš u stranu i otvoriće se, a možeš i da je iskriviš.

A sta ako se oni vrate i vide da si eksperimentisao po tom sanducetu?

nisam skolovao al pricali su mi da se vrata i katanci mogu otkljucati sa onom malom ukosnicom, pa probaj sa time.

Plati račun govnaru.

Izgleda da sam zaboravio zarez.

Ja sam neku ukosnicu bila nakrivila, i čukala sto godina i kvrcnulo, ali kako-šta, nemam pojma. Samo kažem dukosnica, ako je dovoljno čvrsta može da uspe. :) A, ne, izvini, ovo je bila veća ključaonica, za te elzet brave stvarno pojma nemam.

Брате, мала бравица је плеоназам.

Secam se nekad davno kad smo izbacivali stanara iz stana, bio je bravar i na kraju obio i postansko sanduce i namestio ga da se moze otkljucati dinarom... Takvo neko mi znanje fali...
Inace ne bih da razvaljujem i pravim buku po zgradi... Kakav cu primer dati ostalim stanarima :D

@Радјард Куплунг
probacu to sa rezom, mada dobro bi dosli i jos neki predlozi

@PuppetMaster
nek vide i ovako kontam da su mi supci munuli spliter koji sam krvavo platio 75 dinara

@kizo
nedam novce kad su alavi

@veverica
brate pobedio si! :D al jebiga ne mogu sad izmenjati naslov

Ti sjebi macolom njihov i turi svoj katanac, pa sledeći put kada dođu gledaj uživo kako se obija.

ако је мого џинџер из хари потера да обија, можеш и ти, срећно!

debljom spajalicom sam otvorio vise fioka kolegama koji su izgubili kljuc.
samo ne znam kako ovde da ti opisem sta treba da uradis

te male bravice su easy, uzmi golem šrafciger, gurni umesto ključa i jako okreni kao da otključavaš - razvali se bravica, odeš na pijac i kupiš istu takvu za sto dinara i zameniš...

a sad svi ostanite kod kuće, prijavio sam vas zbog pomaganja u krađi