Prijava

Због претрпавања теме са кошарком и тенисом и осталим неким спортовима типа формула 1 и шах, одлука нас који јако волимо да се кладимо на фудбал ради лакше прегледности је да отворимо нову тему. Значи овде је искључиво дозвољено да се пишу предлози за фудбалске мечеве и волео бих да се то поштује. Лакше ћемо наћи шта нас занима и то је главни разлог ове теме. Хвала на разумевању.

Sanjala je moja keva da će da bude 3:2 u petak, ali se ne seća da l' za nas ili Hrvate. Da l' mož'da se desi goleada, ili će da bude stiskanje gooze?

Danas ima dosta dobri utakmica tj. predloga, da se igra neki tiket sa golovima.
Kasnije ću izbaciti neko svoje mišljenje.

Da l' mož'da se desi goleada, ili će da bude stiskanje gooze?

Brate, mojne te intimne stvari o stiskanju guze. Jos keva jebote. lolololo
Elem, svidja mi se ovo odvajanje tema.

evo nekoliko predloga , pa Vi odlučite tj. izaberite nešto od ovoga :

PV2 - pada više golova drugo

1. Bury - Stevanage
2.Crewe - Milton K.
3.Acrington - Wimbledon
4.Rochdale - Gilingem
5.Babelsberg - Hanza
6.Dundalk - sligo
7.Bari - Padova
8.Ternana - Ternana

Juče sam dobio malo veće parice, pa ću sigurno baciti onako 100 din na ovo sve, a dobitak je oko 30.000 din. (u zavisnosti u kojoj kladionici igraš)

Valja probati, pa prodje,prodje ako ne prodje nikom ništa idemo dalje.

StefanBičBožiji
Sanjala je moja keva da će da bude 3:2 u petak, ali se ne seća da l' za nas ili Hrvate. Da l' mož'da se desi goleada, ili će da bude stiskanje gooze?

Ja sanjao pre 15ak dana 3:2 za hrvate, doduse u 70om minutu bilo, dal je ostalo ne znam,probudio sam se.
http://m.cdn.blog.hu/pc/pcveteran/image/mother-of-god.jpg
Znas kak0 sam se najezio kad sam procitao ovo tvoje gore iz citata..

Сад треба да пратим две кладионичарске теме, а ни ону једну нисам пратио.

Imam informaciju da je u "jednoj" od nasih kladionica od jutros do sada uplaceno 500 tiketa koje sadrze tip BULONJ:KEVILJI sa tipom 1ki i oko 60 tiketa koji sadrze tip 1-1....kvote su 1,65 i 2,65,nzm ni koja je liga posto se ne kladim na fudbal al eto rekoh da podelim ovde mozda nekom bude od koristi.

То је нека француска друга-трећа...

Rano ste poceli sa utakmicom Hrvatska-Srbija...moje misljenje je da je treba izbeci, moze tu svasta da dodje. Mozda probati bar jedan crveni karton na mecu, u zavisnosti od kvote.

Imate na ovom sajtu neke informacije o uplatama na neke meceve, koliko je do sada uplaceno na 1X2 i jos po nesto, videcete vec.

http://www.bet-mate.com/el/View/MoneyWay

Po 100 dinara na 2:3, odnosno 3:2 pa kako bude. :)

E ljudi, aj vracajte se na onu temu.. Ne jedite govana, to je i dalje kladza. I mene smara NBA,al ima onih koji vole.. Vi ostavljajte predloge za fudbal pa ce biti sarano, ako ne pises nista, nebitno je da li ima tema samo za fucu ili ne..

I da, uplatim malopre tiket, i izgubim ga verovatno u busu.
Srecom, pao sam na jedan gol. Prvi put u zivotu sam ovo rekao :D

вратићемо се газимудо ионако ову тему посећује троје људи лоло :)

Ionako je ova tvoja tema srrraaanjeee i niko nece da ti dodjeeee ! NJOH NJOH!

ПА ДОКЛЕ ЋЕМО БРАЋО СРБИ ДА СЕ СЕПАРАТИШЕМО, ДОК НЕ ОСТАНЕ БЕОГРАДСКИ ПАШАЛУК ВИДИМ ЈА!

Crnogorci, ima li kakvih informacija za ovo kolo?

МИ НИСМО СРБИ МИ СМО ПРАСИЋИ!

Hungary - Romania 1 100%

Ovaj datum ću da pamtim do kraja svog života:

22.03.2013