Prijava

Да ли знате неког ко је запослен у фирми која врши транспорт замрзнуте хране, сладоледа и сл, на релацији Ниш - Нови Сад?

Spremaš pljačku turskih karavana?

Ima li u Nišu uopšte industrija smrznute hrane?

ovo je bilo prije za raznorazno pitanje nego novu temu :)

Ima li u Nišu uopšte industrija smrznute hrane?

Pa šta misliš gde odlaze tela iz Žute kuće, kada se preuzmu organi? Razvijena je to industrija.

Пошто сам профи кучкар, бавим се производњом природне хране за псе која изгледа овако:

http://img690.imageshack.us/img690/2029/fotografija0066w.jpg

У НС би неки људи хтели пробати па уколико имате неког ко ради на овој релацији, да му у одређеном континуитету дам пар кутија и омогућим му брзу, додатну и успутну зараду?

Pa šta misliš gde odlaze tela iz Žute kuće

U Drač?

U sunce ti , pa ovo dobro

А имаш ли ти званичну фирму, и да ли та храна има декларацију..или радиш на црно?

па пошаљи преко ниш експреса, нису вам аутобуси за курац, али возе редовно за будисаву

Ja navikao da autori reklamiraju svoje definicije. Prvi put vidim da neko traži plus na prirodnu hranu za kerove iz domaće radinosti.

A možeš ti da pošalješ par porcija da mi to probamo tj. da proba moj pas? Ovako mu se sviđa na prvi pogled

Тхилмо за сада немам фирму већ правим храну за свог пса и пријатеље одгајиваче.

Леприкон Ниш Експрес је најгора варијанта пост експреса, зато што наплаћују 1000дин по граму послате робе ☺ , а и овде се ради о замрзнутој роби.

kakva suptilna dvostruka reklama, plus antireklama, dve reči iskorišćene do maksimuma :)

Пази онда, ни једна фирма која превози замрзнуту или било какву храну ти неће примити то.

Да би он то ставио у камион са осталом робом, мора имати фактуру фирме и декларацију, не дао Бог да га нахвата инспекција, казне за фирме су милионске.

pazi, mogu ja al to kosta o,30 evra po predjenom kilometru tamo i nazad.
Pa ti sracunaj i vidi da li se isplati.

A kako kerovi jedu zamrznutu hranu? Baš smiju to da rade?

i koja kolicina??
moze do 400 kg

Pa prodaje murbi i mikrotalasne za kerove.