Prijava

Биће смор ако светски рат почне у Азији, ја сам се ипак надао да ће почети кад Арапи да крну нуклеарку у Израел. Е то би за мене била парада нуклеарног рата!

Кина зна да њен даљи напредак зависи од Америке

Kina zna da joj sve zavisi od Bloka 70. :P

A jel imaju korejci nuklearni stit? I ja sam lud, ali se ne bih kurcio bez nuklearnog stita. Osim ako nemam neku bombu na teritoriji SADa. Pa da kazem: "Pusite pisu, pusite pisu, mi imamo nuke! I ne plasimo se da ih aktiviramo! I imamo veci kurac od vas!" I ovi popizde na ovo poslednje, stisnu crveno dugme. I dok raketa dodje do SKa, Vasington i Njujork su vec prah i pepeo.

Južna Koreja vojno kida, nije za zajebanciju. I u slučaju kad bi Severna i Južna ratovale 1 na 1 bez mešanja stranih sila, bilo bi tu dosta klanja, ne znam ko bi pobedio.

Verujem da SK ima najboju spijunazu posle Izraela. Jer, realno, morali su to da razviju pored Rusa, Kineza, Amera i juzne brace.

Ako pocne rat, Srbija ce biti nova Svica, pa ce dolaziti ovi kod nas da nam jedu govna i da nas obogate! :D

Precenjujete Severnu Koreju, jesu oni jaki, ali su previše nerazvijeni da budu toliko jaki koliko ljudi misle. Više su jaki na rečima i misterioznosti jer niko ne zna šta imaju i koliko imaju. Verujem da imaju dobru špijunsku mrežu, ali imaju jaču i Ameri, i Britanci, i Rusi, i Izraelci, i Nemci, i Kinezi.

a sta je sa britancima, nijemcima i ostalim euro igracima, kakva ce bit njihova uloga?

Naplaćivaće kokice i video prenos.

Južna Koreja vojno kida, nije za zajebanciju. I u slučaju kad bi Severna i Južna ratovale 1 na 1 bez mešanja stranih sila, bilo bi tu dosta klanja, ne znam ko bi pobedio.

Југ би их појео за пар дана. Проблем је што је превише великих градова укључујући Сеул и индустријских комплекса преблизу границе и у домету комерцијалног наоружања и артиљерије. Лепо си рекао, кланица. Југ би сигурно победио, али је цена веома висока.

Verujem da SK ima najboju spijunazu posle Izraela. Jer, realno, morali su to da razviju pored Rusa, Kineza, Amera i juzne brace.

О томе слабо шта знам (сем да имају пун буљук спавача у Јужној Кореји., мада сумњам да их имају сем на Југу и у Кини, евентуално Јапан.

Precenjujete Severnu Koreju, jesu oni jaki, ali su previše nerazvijeni da budu toliko jaki koliko ljudi misle. Više su jaki na rečima i misterioznosti jer niko ne zna šta imaju i koliko imaju.

Мистериозност их прати дефинитивно. Али јесу чињенице да су дигли сателит, да имају потврђене нуклеарне пробе, да имају пун андрак свакавих типова ракета, и да имају једну индустрију веома развијену - војну и да имају веома организовану војску. Не коцка се југу са милион или пар милона жртава. Погледај макар летимично конфигурацију терена на корејском полуострву и где се налазе већи градову Југа.

Naplaćivaće kokice i video prenos.

Вероватно. Чисто као подршку Америма. Ипак је Југу главни савезник САД.

Него, јел знате да у Јужној Кореји има испод 1% странаца, и то махом из Кине? Лекција о етничкој чистоћи Хитлеру и компанији.

А ел знате да у Северној Кореји нема нико да болује од сиде? Изолација има и својих предности. хехе

Možda je neko već napisao ovde al nema veze. Negde sam čuo ili pročitao da u SKoreji postoje više od 40 ili 50 kategorija ljudi, ono, nemaju svi ista prava trip. Neko sme da se ženi, neko ne sme. Neko sme da osnuje porodicu a neko ne. Neki smeju da kupe stan u gradu i žive tamo, neki ne smeju to. Ovaj ima pravo da vozi auto, ovaj drugi nema i te munje. Loodilo od države ako je sve to tačno.

Монотоно је много данас у свету, ваљало би да почну да се крљају, а ми да стављамо паре на кладионицу ко ће да победи и тако то, прелази, смрти и то! Рече неко лепо горе, можемо да постанемо ко швица, неутрални, примамо мигранте, али прво плати синак и обогатимо се. Продајемо кајмак, јебемо странкиње и уживамо! Ја ћу први да се вратим за Србију и почнем да изнајмљујем собе за Мултимилионере амере који хоће да се сакрију од нуклеарног рата! Добродошли

Заиста никако не капирам људе који желе другима толики јад.

Leprikorna za precednika ujedinjenih emigratskih emirata !!!!
Dajem 2 sobe za dobrobit razvoja i naše nove zemlje i bogaćenje na zapadnjačkoj nesreći.

Iz ovoga se da izvuci lekcija. Pod hitno nabaviti nuklearno naoruzanje! Odmah i pregovori idu mnogo lakse...
A ima ga nije da ga nema, preko 100 bojevih glava cuci u dubinama okeana. Nama je dovoljno dvanaestak, jednu zakopati zabetonirati u Italiji, jednu u Francuskoj, a ostale ravnomerno podeliti na ENGLESKU i NEMACKU.
Kakve crne rakete i njihovi dometi, zakopas to na licinom mestu.
Jednu demonstracionu postaviti na neko bezveze ostrvo, i kad ti kazu ma blefiras, a ti bum...
I, onda, jebiga, da pregovaramo.

Nea svjeckog rata bez Švaba.

Torazulu objasnio.

A ima ga nije da ga nema, preko 100 bojevih glava cuci u dubinama okeana.

Нема баш сто. За неких петнестак се не зна где су, остале су пронађене или ван домета. Укупно је било око педесет инцидената са губитком нуклеарних бомби.

Neće biti svetskog rata, biće lokalno sranjce jedno mesec-dva dok ih Ameri i južna braća ne sastave sa zemljom.

Tj. oni ne žele da mi znamo gdje su.

Pa boktenejebo nisu to šibice pa da misteriozno nestanu i da se slegne ramenima, ko veli naćemo drugu, to je bojeva glava kadra da uništi milione života.