Prijava

Је л' може по другим нацијама? Мене Португалци страшно нервирају.

Da, je l' može po drugim nacijama? Žene nisu zanimljive od kada ih držimo vezane u podrumu.

Да јебем мајку усташама, клао бих говна слатко ко печеницу!

А не трјеба ујке клати, Марко. Клање је чиста смрт. Бацање дивљим вепровима, хауевер... а замисли бациш неког домагоја а оно доље грогрогро, поједу га а он пјева оне пјесмице из клапе ''Вратија се Шиме'' хехех јеботе цврчак.

prije neku noc sam sanjao tu pjesmu ^^^

Да, није ни то лоше. Завежеш га за шљиву, посолиш добро и пустиш крмачу. Ах, кад се сетим Вуковара, младос лудос...

Нисам ја био горе, јасам са обријезанима ратово. Анаш како ти је, нијесмо имали много врјемена за таке егзебиције, мјетак ујетру и чета надаље.

Није у томе љепота ратовања, увек је слађе слушати усташу како вришти док му крме једе црева живом.

И ДАСЕ ВРАТЕ ЗВИЈЕЗДИЦЕ НА ИКСХАМСТЕРУ КАСЕ ОЦИЈЕЊУЈЕ МИЏЕТ ПОРЊАВА, НЕЖЕЛИМ ДА МИ УТИСАК БУДЕ НЕ ПОТПУН.

išao sam da pitam ženu, kaže da mogu da pišem šta hoću čim operem suđe i skuvam ručak, ali da pazim da se neko ne uvredi...

Кад сам видео да је Брус постовао на теми, реко' готово, спичио нам бан због ширења националне нетрпељивости мржњи расне итд. Пао ми камен са срца.

ja sam svoja banovanja odradio :)

Опуштено, доћи ће неки други па ће нас испратити. :Д

meni celt obećao čim se razmodujem, tako da se gledamo još par dana i onda na FB :)

Da i ja osetim kako je to :)

Прељеп осећај. Осетио сам само 26 пута. :)

Mrzim Eskime, tako su igjh...