Prijava

Evo pokušah da napravim poster i kad treba da ga postavim stalno me vraća i piše: "ne sme biti prazno" ispod onoga gde odabiraš sliku. Pokušao sam više puta, uvek isto, i da pokusao sam da promenim ime slike, ali nije pomoglo, a kad sam pokušao sa drugom slikom odmah je izašao poster.

Bag ili ima neki image filter? o.O

A ti ko i svaki drugi ubogi, pošteni posterdžija odlučiš da nas počastiš temom u ovaj šejtanski vakat. Ako si, ako.

I meni se to stalno dešava...

@ Boxer
Šta bi on tačno filtrira ako je format slike onda ne razumem jer je ova moja .jpg ...

Брате, не сери да немаш онај плагин?

http://www.youtube.com/watch?v=zmoMRX_M1OE

Ево имаш један квалитетан туто-ријал. Поззз

Peki, ala si uleteo sedam sekundi pre mene... sad hteo da mu prosledim "kralja"...

Peki ovaj je sad aktuelan, sad se postavlja url slike, ne može više slika sa kompa :)
http://www.youtube.com/watch?v=v6S5jDYL2BY&lc=aw9zdlYp9YYd4GjipFd6O_OGWHaGSS87BkaTtfmhRaE&feature=inbox

Peki ovaj je sad aktuelan, sad se postavlja url slike, ne može više slika sa kompa :)

Е па јебига онда је он гледао овај стари, зато је и запео!

Kakav crni url, Remče, uzima se slika sa harda. :)

Није због тога него је власник сајта направио тај плагин о ком вам причам, ви незнате не правите постере...

sad se postavlja url slike

Kako bre URL? Jest da nisam postavio poster od kad je Remac pocrneo, al koliko znam i dalje je "dodaj sliku" sa kompa...ili sam ja još jedan "Maestro"...inače Maestro, temu si znao da napraviš na forumu, a poster ne znaš da napraviš...garant je neki idealan... "Zvuk bombardera", i te fore.

Enemy plug in ti u glavi!!!!!!!111 opasasa :D
Nego, nemoj mi tući Dub-a na fuzbalu danas, nek se može vratiti nazad :)

Нема урл-а више.... ВратиЈо Каизен на старо....

Jel to Kaizen prica na klipovima?

Јесте бре, то је онај што се плаћа, како се зове, ктитор?! ТО ЈЕ ТО!
Нећу тући Даб-а, он је под мојим патронатом, самопрогласио сам се за заштитника права учесника ВОС-а из вашег стана.

Facafacaa 5 months ago
Фала пуно. Нови сам члан тамо па се не сналазим баш најбоље, сад су неке ствари јасније. И ово што кажу за постављање коментара, да ми исто речеш. Фала.

lolo