Prijava

pa, nisu ni modovi skolovane sudije i policajci. a, ja radim slucajeve u okviru sajta, ne dajem pravne savete i ne zastupam ljude vezano za teme iz stvarnog zivota :)

Vi's ti kako je ona prefigana, napravi temu koju je nemoguce ne spamovati, pa se onda ponudi da advokatise u ime onih koji su popili ban.
Sano sano...
http://dash.ponychan.net/chan/files/src/136616040287.jpg

рокејнџелице а позови неког дилбера, прошјетај се по лијепом времену, љубте се наклупи, немој овдје спамоват.

Кад смо се већ дотакли теме адвоката, једам мој друг хтео да прдне и укењао се у гаће, а ради у водоводу.

izvini, a šta ako mi preti ban, a NIKO od advokata nije na sajtu? ŠTA ONDA DA RADIM?!?!?!?!

ОНДА У ПАЛАТУ ПРАВДЕ,АУПИЧКУМАТЕРИНУ

Pozovi hitnu pomoć

a šta ako banuju mog advokata kom je advokat takođe banovan

JA NE ZNAM KAKO BRE DA OPSTANEM NA OVOM SAJTU?!??!?! POMOZITE MI DOBRI LJUDI, NE DAJTE DA IZUMREM!!!!1

bice sve u redu, bice vise advokata koji ce dezurati u svim smenama. advokatu koji se ne odazove, preti ban takodje.

USISAVAŠ NAM ŽIVOTNU ENERGIJU

који ће нам курац адвокати, нема ни војвода адвоката па силује хашки трибунал страховито задњих 10 година

Kad vec pomenuste sranje, ne mogu a da ne podelim sa vama to da se moj drug ukenjao u česmu pored pijaca. Seo na ćošak korita i ukenjao se ko zmaj.

advokatu koji se ne odazove, preti ban takodje.

КОЈИ СЕ НЕ ОДАЗОВЕ?!!!! Има ли таквих нељуди на Вукајлији?

Оћу да ми се налог трајно одузме, нећу са таквим да делим сајт!

pa, preti ban naravno, eto da udovolim i moderatorima kojima advokat ne ide bas na ruku. eto da budem malo fer

Ona hoće da bude fer.

neka, šano, ne obaziri se ti na ovu omladinu, samo ti seci glave, deli pravdu, nemaju bre oni pojma šta znači opstati na ovoj džungli od sajta!

Стварно, треба ти одати признање, на све си мислила, чак и на то да будеш фер према модераторима.

Браво!

http://www.pravda.rs/wp-content/uploads/2011/01/toma-fila-foto_miskov-101.jpg
и кажем ја смарку "може два месеца, ал условно. овако недељу дана максимално"