Posavetujte sa Vašim apotekarom

  1. zavisi kako si joj preneo kandidu :)

  2. Ima li neko iskustva sa uklanjanjem bradavica s prstiju?
    da li je neko probao onaj Wartner?

  3. pressing ne pomaze za alergiju,curenje nosa,znate jos koji
    pozz

  4. Maltni jedno 3-4 pressinga i onda špricaj nasaleze sprej u nos. Prije toga isperi disajne puteve morskom vodom (inhaliraj) i odradi inhalaciju koprivom. Pa opet nasaleze.

  5. mlatnuo sam 5 presinga i uspricao 17 puta kapi,opet ne pomaze...a morsku vodu ne mogu da smrcem,smeta ajkuli sto bleji u kadi xD...a za koprive cu kontaktirati shanu xD

  6. VelikaKonzerva
    Ima li neko iskustva sa uklanjanjem bradavica s prstiju?

    Odeš lepo u veterinarsku stanicu i oni ti skinu tečnim azotom... Ja sam tako pre 10 godina skinu sa lica 3 bradavice...

  7. vejv,tako si se lepo naguzio sad,al prepusticu nekom drugom,ja odo da spavam,poz

  8. Jel zato što sam rekao u veterinarsku? Pa kao fazon samo stoka ide u veterinarsku?
    E, jbg, kod nas to ne rade u domu zdravlja ali rade u veterinarskoj stanici... ne znam da li je tako i u drugim gradovima...

    EDIT: Laku noć...

  9. колико дуго смем да користим олинт капи за нос? ја се опет навукла на њих, а иначе прскам морску воду да лакше дишем.

  10. Dokture, imaš štogod protiv kondiloma osim liturgiju o upotrebi zaštite?

  11. Ja naprskam Aqua Maris u nos, pa onda Avamys i miran sam, nema curenja nosa.

  12. ма, не цури мени нос него се стегне и све ми се надује унутра. не могу да се надишем ко човек, има већ две године сигурно. рекли ми да сам највероватније алергична на нешто из хране или је од хормона и да ће то да прође за једно годину, две... много ми дају наду.
    е, сад. једна докторка сатанизује капи за нос, а друга каже да их слободно користим. неки кажу недељу дана, неки два-три највише. и тако ја сад не знам шта да радим...

  13. pij pressing
    meni je tto nekad pomagalo bas,al vise ne pomaze...isto sam alergican na polen,pa kad dodje leto odmah krene mi to

  14. пила сам неке аериус или тако нешто, исто за алергију али не помаже то мени на дуже стазе...

  15. Pio i ja Aerius, al sad neki novi pa mi ružan ukus...

  16. па где је тај гуги??? :)

  17. skupio kintu za more pa se više ne reklamira...

  18. ooo, evo me, dobro veče ljudi
    nisam još vratio 13 soma, tek tada počinjem da skupljam... mada uštek'o sam u zadnjh mesec i po oko 60eura...

    ... za curenje iz nosa idu kapi za nos....

  19. DBSK, pričala mi drugarica za svog druga koji je zavistan od tih kapi za nos, kaže da ih bukvalno stavlja svaki dan i da ne može normalno da diše bez njih... Ne piše džabe na njima da se koriste najduže 7 dana, verovatno ti se nos navikne na njih ako ih koristiš duže, nemam pojma...

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.