Posavetujte sa Vašim apotekarom

  1. Nikad od tebe apotekara....

  2. bradaja mi izrasla pretprosle godine na ledjima i sad uvecala se...mislim na onaj ogavni mladez sto visi

  3. Hirurgija.

    Sledeći!

  4. bradaja mi izrasla pretprosle godine na ledjima i sad uvecala se...mislim na onaj ogavni mladez sto visi

    Nemoj se ljutiti, al sad mozes reci da si kopmplet sisa od covjeka :)

  5. i to napaljena sisa,sranje je dobilo erekciju,uvecalo se i pocrvenelo...dobio sam infekciju na raku xD

  6. Cek bre.
    Gledam sad Canesten vaginalne tablete.
    Ne uzimaju se valjda preko..
    Nije valjda?

  7. koji će tebi moj Canesten i još vaginalne tbl?

  8. E, izaš'o je neki novi šampon za to na biljnoj bazi, otprilike je do 400 din. Traži ruski šampon za perut od BAKA AGAFE - NE ZEZAM SE
    Ta ruska baba ima svakojake stvari od prste na nozi do kose na glavi a proizvodi JEBU koliko su dobri!!!

  9. sta da ubacim devojci u pice da totalno poludi i na svakih 45 minuta da mi sisne jajce?

    koji će tebi moj Canesten i još vaginalne tbl?

    turi zenskoj u cupiku i onda turi tukidida i lece se zajedno

  10. dokle_vise

    sta da ubacim devojci u pice da totalno poludi i na svakih 45 minuta da mi sisne jajce?

    pa ubaci jajca

  11. Zahvaljujem za šampon.

  12. Peku me oči još od srednje, k'o da imam užarene kugle u očnim šupljinama. Bio sam kod očnog, kaže da je sve ok. Vidim odlično. Pomozite drugovi apotekari !

  13. MI OD FALA NEMAMO NIŠTA, AKO NAS RAZUMETE!

    msmojne

    Peku me oči još od srednje, k'o da imam užarene kugle u očnim šupljinama. Bio sam kod očnog, kaže da je sve ok. Vidim odlično.

    ili džidža još radi, ili treba da ih povadiš jer ih organizam ne prihvata, ili ti je doktor ćaknut ili je samo neka alergija... a moguće je da je i simptom neki... nikad se ne zna
    a to što vidiš odlično, blago tebi

    u potpisu,
    ćorča

  14. Viljuškom češem bulju, ne bi da dodatno inficiram oči.

  15. koji će tebi moj Canesten i još vaginalne tbl?

    Ma ne treba meni niti bilo kome koga znam hvala Bogu.
    Nego gledam reklamu i vaginalne tablete.
    To ide u cupiku?

  16. pa samo ime kaže VAGINAlete

  17. ako si mudo staviš na jezik pa sam namestiš devojci :)

  18. Pu bem ti sunce...
    Znaci.. Au bre..

    Bruce, pa imamo vajda sacime da namestimo :)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.