Prijava

prestani da ga guraš u uvo?

Ne guram prsti u uši, koristim štapiće. Nema smisla da sam slomio taj nokat, ništa ne radim sa tim prstom, al' nikad nokat nisam ni jedan slomio, tako da ne verujem da sam slomio ovaj već 4 nedelje zaredom, sad će peta.

ej, ti štapići su zlo, mogu opasno sranje da naprave.

Tačno, treba da se koristi ona baklja! Tj. kao konus, jbg, nabiješ vrh u uvo i zapališ gde je baza.

Ozbiljnu muku imam lejtli. Godinama sam patio od komba insomnije i poremećenog bioritma. Malo sam spavao, a i to što sam spavao bilo je u nedogledno vreme. Ipak, poslednje tri nedelje legnem kad i pošten svet ali spavam preko 12 sati. Znači, muka velika kolika i prva. Kako regulisati hipersomniju koja napada moj nežni organizam?

naviješ sat da te probudi posle osam sati.

Moraš ranije da se probudiš ujutru, nema druge...

Ja mislim da ako ustaneš posle 8 sati, nećeš spavati 12 sati uzamance.

il kažeš nekom da te probudi.

Ili bejbi alarm neki :)

Nadji posao picko jedna

Ja imam toliko tvrd san da me je stvarno teško buditi. Matori zove oko 10 am, ja spavam ni ne čujem zvono telefona pored mene. Mora me neko fizički drmati da bih izašao iz sna.

da, kad si bebica...
ja tako ceo život. ako ne navijem sat ili nema nikog da me probudi, mogu da spavam i 18 sati, nema šanse sama da se probudim.
jesam li bolesna?

Nađi ženu da te budi :)
Edit: ovo je za Prova, ne za Kosmo :)

Zamisli, žena, beba, posao... Ne bi sastavio ni tri sata sna.

Kosma nađe ženu da je budi... grrrrrr...

матори да имаш обавеза не би ни размишљао о хиперсомнији. Ја исто некад кад сам у леру спавам по 12 сати, неку вече легао у 11, пробудим се у 9 ујутро пренаспаван и нешто ми би и прикуњам опет, на крају устанем у пола дванаест. А љетос кад је фрка и стисли послови и лудница и све, спавам буквално по 2 сата ако и толико, заспим у 6 пробудим се у 8 и опет се издржи
Немој бити хипохондар ко небитна брт