Prijava

Мало се вратих ;)

ALAH SE IZNENADIH :))))))))))

Ај пвт, да не спамујемо

JOKE OKE I SLOBODNA VUKAJLIJA

Nije u redu da časovi budu na četu.
Neka bar neko snimi pa da postuje na temi, ipak je ovo predavanje preko interneta.

Шано, могу ли ја да уђем на час, каснио ми аутобус? Има л' как'е допунске наставе за нас слабије ђаке?
Е, кад поменух аутобус, хоћеш ли ме научити како да испољим свој сексалити следећи пут кад будем у бусу?

шаналити страјкс аген!

шаналити страјкс аген!

LJULJOOOOO :)
DŽOIN D KLAS!

Nije u redu da se drže časovi na četu, šta da rade zainteresovani komentatori, neće valjda da se sele na čet? :(

шта вам вреди, кад је леприкон најбољи ученик, чак ћу изгледа и пичке добити, опаа

DŽOIN D KLAS!

па ја вазда штреберишем, све у првој клупи :)

Lulo da vidiš maturantkinja kako me drugačije gledaju kad sam se iskenjao pred njima da smo ja i ti imali saradnju u vezi izrade jednog sajta haha

odma kao A ČIME SE BAVIŠ, sjeo sam na veo mistike i naredio mu da me vozi ka sutonu

јес им реко и колко смо зарадили? вићеш кад почну друкче да те гладе, не само да гледају :)

e nisam spominjao zaradu jer bi ispalo da se previše hasim pred njima, skromna sam osoba, zadovoljan sam i sa ovim značajnijim pogledima :)

мислим да другарица учитељица шана неће бити задовољна!

Јел се ви осећате угрожено кад толко спамујете без професорке (учитељице? наставнице? тренер(а)ке)?

nije ovo spem, nego moj skromni doprinos temi.