Prijava

el postoji rak srca?

Постоји рак скоро сваког органа ког можеш да замислиш.

jebala vas anđelina sve u guzicu bre kao da ste maloumni ponekad

da postoji rak kurca i da imam rak kurca,i da mora da se odstranjuje,ne bi ga ostranjivo makar umro u najmukama

Pa našta mi sad da drkamo?

Pa ako si drkao na njene sise onda definitivno imaš problem lolo
Jbg zdravlje ispred svega a plastikaneri ima to da srede ko da se ništa nije desilo i eto mirna Bačka.

Иначе, Запата нек' ме исправи ако грешим, и сисати вукајлијаши требају оперисати гинекомастију, пошто они носе ризик да закаче карцином дојке, коју као и жене имају. Дакле, Леприконе и Јебачу, угледајте се на Анђу.

Pa ako si drkao na njene sise onda definitivno imaš problem lolo

Ja uvek imam problem ololo

Гинекомастија (она права, не они сисићи каци деб'о) је најчешће секундарна... због хормонског дисбаланса или слабости јетре, мали је ризик за карцином. Рак дојке код мушкарца је исто повезан са мутацијом БРЦА али не 1, него 2. И мнооого је редак.

da, ladno, i muškarci mogu da dobiju sisni rak...

el postoji rak srca?

Postoji, jedan moj sugrađanin umro od toga.

Elem, što se tiče Anđe i njenih sisa - zabole me skoro kao za izbore u Srbiji, nit sam jebo nit sam trebo.

Uh, jako me je dirnula ovim činom. Odreći se veličanstvenih duda, da bi zaštitila sebe i svoj veličanstveni život. Božanstveno. Ja je podržavam svim srcem.
ANDJELAAAAAA oplodi meeeeeeeeee

Bruce, ispravi citat.

Нисам ни мислио на липомастију, већ изворне бич титс. Свеједно, не желим да Јебач умре и од чега другог осим витешког мегдана. Чак мислим је Кристијан Трој у серији навукао рак дојкаре, тако да је то могуће и са осталим јебачима.

Kako rak srca koji kurac, ja mislio srce mišić.

Bruce, ispravi citat.

Pa citat je jebiga, ne mogu tuđi tekst da ispravljam :)

Maj hol lajf hez bin a laj.