Večiti Derbi u fudbalu: Partizan - Crvena Zvezda

  1. Lazović, Ninković, Živković - Luka Malbašić Kojić. Inačenije mi jasan sejo kalač ima 1-1, titulu u džepu i kod pobjedničkog gola grobara njih 4 a naša 3 u kaznenom, pa zar se ne treba braniti ućero materi svojoj branio se protiv svih ekipa i sad nešto ide na pobjedu kao, koji li kurac

  2. pa zar se ne treba braniti ućero materi svojoj

    mrljo, kako si ti dobar za "jutro posle"
    Sejo ućero ti materi svojoj joj joj joj

  3. džoni, ne uznesi se u pobedi - vrati rasnog
    i mi cigani imamo dušu

  4. I majku im jebem kako izvode penale kad ne vejžbaju, garant svaka lopta ide u korner zastavicu, a oni viču JEBI JE SEJO ODSKOČILA

  5. JEBI JE SEJO ODSKOČILA

    hahahahahahahhahahahahahahahah

  6. ocaj derbi.partizan bio bolji.nije bas da su bili holivud,al su nesto pokusavali.prvi penal djene-djene.moze,a i ne mora.drugi 100 posto.sutali su ih k'o invalidi.dobri golovi bili.faul je bio nad mrdjom kod drugog gola partizana,al to je taman za prvi penal.moze ,a i ne mora.uostalom i da mu je neko nogu otkinuo,ne treba da svira.nisi zidan da cuvas loptu u 89om minutu na sredini,vec si mrdja.

  7. ALI VAMA JE KOJIĆ DAO GOL JESTEL VI SVESNI TOGA AHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAH

  8. vrati rasnog i seti se dimaš i onu pošalicu sa NIVEOM

    obe su strava lolo

  9. kojic mag fudbala.azerbejdzan ga ceka!

  10. Odbanovan je.

    Kad ti to kažeš zvuči kao "Vaskrsao je", a Vaskrs je prošao, kao i period Zvezdinog vaskrsenja ... :)

    I sedma u nizu, i sedma u nizu, i sedma u niiiiizuuuu ...

  11. Veliki Ninković. Juče je dva puta dotakao loptu, jednom kada je nameštao na penal, a drugi put kad je pokušao da šutne.

    Da nije Volkov vratio onu loptu onako retardirano sedam dana nam ne bi dali gol.

  12. banuj rasnog
    5 miniuta je odbanovan, a nema ga da sere

    RASNI PROMAŠIJO PENAL

  13. RASNY ZASHTO SI PROMASXI0 PENAL D3CXK0?

  14. Е, АЛ БОЛИ НАС КУРАЦ ШТО СМО ПУКЛИ ЈЕРБО ИМАМО ВИШКА БОДОВА ХЕХЕ.... ПИШАМО ПО СИРОТИЊИ И МАШИМО ДВА ПЕНАЛА ЈЕРБО СМО ТАКО У МОГУЋНОСТИ....
    И који курац Милијаш не шутира пенале?

  15. Koji bi mi šmekeri bili da su obojica samo dodali golmanu (ko što i jesu)
    al nismo šmekeri - mi smo cigani

    CIGANI ŠAMPIONI JEBOTE!

    RASNI OMAŠIO PENAL!!!!

  16. ЈЕРБО ИМАМО ВИШКА БОДОВА

    Hehe, dokle ? Do utakmice sa Radom ?